Львів для львів’ян...

…а не для автомобілів. З 1 серпня історичне ядро міста перетвориться на пішохідну зону

Трішки більше ніж за місяць центром Львова можна буде спокійно гуляти пішки. Пішохідна зона обмежиться за таким периметром: проспект Свободи – вулиця Лесі Українки – вулиця Підвальна – вулиця Валова.
Вчора, 19 червня, громадські активісти почали роздавати буклети із детальною картою ареалу пішохідної зони, короткою інформацією про проект та корисними посиланнями. Відтак до кінця місяця кожен житель та підприємець центру міста буде проінформований про пішохідну зону. Ініціатором створення буклета є урбан-рух “Lypneva”, активісти якого за фінансування GIZ видали 2 000 брошур.
В’їзд в історичний центр забезпечуватимуть п’ять боллардів, які вдень опускатимуть лише для проїзду спеціального транспорту. Їх встановлять у липні на вулицях Памви Беринди, Руській та, ймовірно, Лесі Українки. Зараз у міській раді обговорюють встановлення п’ятого болларда на вулиці Лесі Українки або Братів Рогатинців.
За словами радника міського голови з питань велоінфраструктури Олега Шміда, у будь-якому випадку вулицю Лесі Українки перекриють – боллардом чи велосипедними стійками. Зазначимо, що Львів отримав безкоштовно 70 велостійок у рамках акції від одного з партнерів Євро-2012.   
Жителі вулиць пішохідної зони зможуть заїжджати до своїх будинків, проте не матимуть дозволу там паркуватися. За словами Олега Шміда, у базу даних системи контролю й управління боллардів внесуть номери автомобілів жителів пішохідної зони. Уночі ж болларди опускатимуть для доставки товару в магазини та ресторани, як і за кордоном.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8574 / 1.53MB / SQL:{query_count}