Поринь у казку!

У Львові відбудеться ІІІ Міжнародний благодійний фестиваль “KAZKOVYY KARNAVAL”

З 16 по 19 травня в нашому місті триватиме фестиваль візуалізації казок. У ці дні його відвідувачі зможуть подивитися цікаві вистави, музичні казки, побувати на майстер-класах з образотворчого мистецтва та акторської майстерності, дізнатися багато нового, просто весело провести час. 
До участі у фестивалі залучили дітей із шести сирітських будинків Львівської області. Завдяки старанням організаторів та підтримці небайдужих людей діти, які мають талант і бажання самореалізуватись через мистецтво, але не мають для цього можливостей, здобудуть шанс побувати на всіх заходах фестивалю і взяти у них активну участь. 
“Всі вважають, що казки – не для дорослих. Тож ми намагаємося цим фестивалем якимсь чином той стереотип змінити, бо казки можуть бути і для дітей, і для дорослих, – каже президент фестивалю Андрій Сендецький. – На щастя, цього року знайшли кілька дуже хороших вистав, і я буду втішений, якщо малеча нашого міста матиме змогу відвідати їх. Навряд чи в найближчі кільканадцять років ці театри приїдуть до Львова…” 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8160 / 1.52MB / SQL:{query_count}