Масштабні навчання на Яворівському полігоні

У Львові обговорюють план цьогорічних багатонаціональних військових навчань “Репід Трайдент – 2013”

У липні на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки, що у Яворівському районі Львівської області, розпочнуться українсько-американські військові навчання “Репід Трайдент – 2013”, інформує Регіональний медіа-центр МО України. Цього року в навчаннях візьмуть участь 19 країн. Це найбільша за останні роки кількість країн-учасниць, серед яких – Туреччина, Казахстан, Вірменія та Естонія. Сподіваються приїзду понад 1200 військовослужбовців.
Тепер у Львові триває  заключна конференція з підготовки до липневих навчань, які проходитимуть у рамках програми міжнародного військового співробітництва “Партнерство заради миру”. Більшість навчань цієї серії (починаючи з 1994 року) відбулися на території яворівського Міжнародного центру миротворчості та безпеки.
Цього року на практичних тренуваннях обіцяють більше уваги приділити використанню аеромобільних підрозділів та багатоцільових вертольотів Мі-8. Передбачено, що багатонаціональні підрозділи, до яких увійдуть представники збройних сил України, США, Молдови, Румунії, Сербії, Польщі, Великобританії, Грузії та Вірменії, реагуватимуть на сплановані кризові ситуації. Під час проведення польової фази військовослужбовці шукатимуть та знешкоджуватимуть небезпечні збройні формування та їх приховані об’єкти, здійснюватимуть патрулювання місцевості. 

До теми:

Легендою українсько-американських військових навчань “Репід Трайдент – 2013”, які відбудуться в липні цього року на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки, що у Яворівському районі Львівської області, стане територіальний конфлікт між двома уявними країнами. 
Відповідно до задуму, яблуком розбрату між Фоглендом та Вазірлендом стане територія спірної провінції, яку одна зі сторін силою відібрала у іншої. Врегулювати цей збройний конфлікт та розмежу­вати воюючі сторони повинні військовослужбовці багатонаціонального контингенту методом проведення блискавичної аеромобільної операції з використанням багатоцільових вертольотів та літаків транспортної авіації. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7867 / 1.54MB / SQL:{query_count}