Творці дитячої радості

Завтра у Львові відбудеться вручення щорічної премії дитячого журналу “Ангелятко” “Золота пір’їнка – 2013”

У п’ятницю, 17 травня, о 12.00 у приміщенні книгарні “Є” (Львів, просп. Свободи, 7) відбудеться церемонія нагородження лауреатів щорічної премії “Золота пір’їнка” від редакції дитячого журналу “Ангелятко”. Нею відзначать найкращих сучасних дитячих митців року за здобутки у творчості в різних сферах культури. 
Як стало відомо “Пошті”, цьогорічними лауреатами премії є американська ілюстраторка з українським корінням Валерія Соколова та дитяча письменниця Галина Малик. 
Валерія Соколова стала першим художником, що отримала премію “Золота пір’їнка”. Досі нагороду здобували лише дитячі письменники, поети та казкарі. Її творчість так захопила видавців та читачів журналу “Ангелятко”, що редакція запросила мисткиню до співпраці. Валерія Соколова погодилася і приєдналася до редакційної колегії видання, де відтепер обійматиме посаду почесного члена художньої ради. 
“З приємністю приймаю запрошення “Ангелятка”. Водночас схвильована через відповідальність моєї місії: саме через малюнок та ілюстрацію дитина починає пізнавати цей світ, вчиться сприймати, міркувати, – набуває перший життєвий досвід. Так закладається підґрунтя майбутньої особистості, майбутнього покоління, – каже художниця. – Докладу всіх зусиль у максимально ефективному використанні свого досвіду і знань у творенні “Ангелятка”, щоб українські діти могли насолоджуватися одним з найкращих видань світового рівня”. Тож тепер художниця впливатиме на редакційну політику дитячого журналу “Ангелятко”: визначатиме головні тенденції ілюстрування видання. 
Щодо кандидатури іншої переможниці премії “Золота пір’їнка”, Галини Малик, видавці теж не мали жодних сумнівів. “Отримуємо від читачів безліч листів і побажань бачити твори саме цієї письменниці на сторінках наших видань. Це людина, яка вже стала живим класиком сучасної дитячої літератури, не знаю дітей, яким би не подобалися її твори, – веселі, життєрадісні, пройняті тонким гумором, – зазначає головний редактор дитячих журналів “Ангелятко”, “Ангеляткова наука” та “Розмальовки Ангелятка” Олена Волосевич. – Ім’я Галини Малик було серед номінантів від самого започаткування “Золотої пір’їнки”, але так склалися обставини, що лауреатом стала лише цьогоріч. Таким чином виправляємо ще одну несправедливість”.
Письменниця дуже втішалася з перемоги у конкурсі: – “Для мене література – одна з умов існування, а література для дітей – це і прихисток, і живе створіння, яке потребує захисту, відданості і піклування”. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8435 / 1.54MB / SQL:{query_count}