Транспортна новація

У центрі Львова поставили електронне табло, яке в режимі он-лайн показує, скільки ще чекати трамвай

Величезну увагу цими вихідними привернуло перше у Львові табло відліку часу прибуття електротранспорту. Фото пристрою відразу ж з’явилося в соцмережах. І не дивно, адже схожих новацій у нашому місті не було. Поставили спеціальне табло на зупинці “вул. Саксаганського”, що на вул. Франка. 
Перше табло відліку реального часу прибуття громадського електротранспорту складається із двох екранів: на одному показано час, який залишився до прибуття трамвая на зупинку, на іншому – макет-схема руху електротранспорту. Про це інформує прес-служба Львів­ської міської ради. “Таб­ло показує час, коли на зупинку під’їде трамвай певного маршруту. Якщо говорити про зупинку “вул. Саксаганського”, то тут їздять трамваї №№1, 3, 4, 5, 6. Наразі це перший (тестовий) варіант. Будемо дивитись, наскільки це зручно і потрібно, де саме потрібно і в якому вигляді. Плануємо оптимізувати табло, можливо, встановлюватимемо його в автоматах для продажу квитків”, – зазначив фахівець-аналітик ЛКП “Львівелектротранс” Арсен Куртяк. У мерії кажуть, що програмне забезпечення для табло – це спеціально модифіковані програми GPS-навігації, вже встановлені у всіх львівських трамваях. До речі, це не остання технічна новація, що стосується львівського електротранспорту. Незабаром у Львові з метою підвищення якості обслуговування пасажирів на вулицях встановлять стаціонарні термінали для продажу квитків. 18 таких пристроїв працюватимуть на вулицях міста в експериментальному режимі. Подекуди вони вже стоять, але ще не працюють. 
Олег Білокурий, директор з руху ЛКП “Львівелектротранс”
– Такі інформаційні табло, як на зупинці “вул. Саксаганського”, ми хочемо поставити на кожній зупинці у центральній частині міста. Вони показуватимуть маршрути трамваїв, які проїжджають там, на них буде вказаний інтервал курсування вагонів і місце їх перебування. Можливість у такий спосіб спостерігати за рухом трамваїв з’явилася після впровадження GPS у вагонах. Оскільки у центрі Львова багато трамвайних та тролейбусних зупинок, такі табло будемо встановлювати на місцях найбільш масового скупчення людей. Найближчим часом точно поставимо ще 2-5 таких табло. Попередньо вивчимо їх недоліки та особливості.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7497 / 1.54MB / SQL:{query_count}