Третій фестиваль “Лютин”

Вже втретє на Львівщині відбудеться соціальний фестиваль “Лютин”.

Вже втретє на Львівщині відбудеться соціальний фестиваль “Лютин”. 

Метою заходу є стимулювання інтеграції в суспільство дітей та людей з особливими потребами, сиріт, дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах, та дітей із багатодітних і малозабезпечених сімей, а також популяризація волонтерства серед молоді в межах конкретних районів та області в цілому. 
Фестиваль відбуватиметься упродовж двох днів (17–18 травня) в місті Стрий та у Львові в парку “Горіховий гай” біля кінотеатру “Сокіл”. На захід будуть запрошені діти із закладів соціального спрямування Львівської області та Львова, громадські організації та благодійні фонди, що працюють із людьми з особливими потребами. У програмі фестивалю – різноманітні майстер-класи від центру творчості дітей та юнацтва міста, УДЮМКа у Франківському районі, спортивні та козацькі забави, батути, тир, катання на катамаранах від клубу “Манівці”; у концертній програмі – виступи дорослих та дітей з особ­ливими потребами, дитячих колективів Львова та Стрия, телевізійного центру “Кадрики”. 
Організовує фестиваль громадська організація “САМІ”. “Цього року наш фестиваль набуває статусу міжнародного, оскільки нас відвідають гості з міста Лодзь (Польща), а саме представники 5 Domu Pomocy Spolecznej w Lodzi. Крім того, фестиваль вперше відбуватиметься упродовж двох днів, за які ми плануємо прийняти до 1 000 учасників”, – каже голова оргкомітету Андрій Породко. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8674 / 1.52MB / SQL:{query_count}