Львовом зацікавилися турецькі туристи

А ось гостей зі сходу України до нашого міста заманюватимуть знижками на квитки швидкісних потягів

 А ось гостей зі сходу України до нашого міста заманюватимуть знижками на квитки швидкісних потягів

Торік Львів відвідало понад мільйон туристів. Цього року наше місто чекає не менше гостей, адже до нас обіцяли повернутися ті, хто полюбив серце Галичини під час Євро-2012. “За результатами спільного дослідження з німецьким товариством технічної допомоги, 80% туристів, які приїжджали на Євро-2012, запевняли, що приїдуть до Львова ще раз. Вже торік у вересні ми це побачили – туристів таки побільшало порівняно вереснем 2011-го”, – каже Олег За­садний, директор департаменту Євро-2012 Львівської міськ­ради.
“80% туристів прибувають до Львова з інших областей України. А ось з-за кордону до нас їдуть здебільшого з Німеччини, Росії та Польщі. Іноземного туриста приваблюють львівські фестивалі та традиційні пиво, шоколад і кава”, – пояснює Галина Гриник, в.о. начальника міського управління туризму. З її слів, віднедавна побільшало туристів і з Туреччини, зокрема, завдяки новим авіарейсам. 
У мерії кажуть, що через великий потік гостей із цієї країни є потреба у гідах, які володіють турецькою. 
Аби привабити потенційних українських туристів, Львів веде перемовини про знижки на квитки на швидкісні потяги для пасажирів, які здійснюють пересадки у Києві, їдучи зі сходу країни. Про це також повідомив Олег Засадний.
“Хочемо залучити до Львова більше туристів зі сходу України. А для цього треба покращити транспортне сполучення, – зазначає він. – Нині ці люди їдуть до нас лише потягами, бо, на жаль, немає жодного прямого авіарейсу ні з Донецька, ні з Харкова, ні з Дніпропет­ровська. Туристи хочуть мати цілісний продукт: доїзд, проживання, культурну програму. Тому їх цікавить добре сполучення”.
До слова, між Львовом і Донецьком існувало авіасполучення, однак через те, що квитки були надто дорогими, не вдавалося цілком заповнити літак. Отож перевізник зазнавав збитків. “Експеримент був невдалим, тому авіарейс скасували”, – каже Галина Винарчик, менеджер зі зв’язків із громадськістю аеропорту “Львів” ім. Данила Галицького.

До теми:

 

Щоб гості знали, куди можна піти у Львові та що варто скуштувати, Центр туристичної інформації видав спеціальні путівники – “Меню екскурсій” для самостійного туриста та “Готельний гід міста”. Надруковані вони українською, англійською, російською та німецькою мовами. Їх безкоштовно роздають у центрах туристичної інформації: на вокзалі, в аеропорту і на площі Ринок. Окрім того, вони є у вільному доступі в мережі, їх можна завантажити із сайту touristinfo.lviv.ua.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9176 / 1.54MB / SQL:{query_count}