Унікальне відділення

У міській дитячій лікарні, що на вул. П. Орлика, відкрили нове відділення реабілітації для дітей

 У міській дитячій лікарні, що на вул. П. Орлика, відкрили нове відділення реабілітації для дітей

На базі дитячого стаціонару Львівської міської дитячої клінічної лікарні, що по вул. П. Орлика, працює 15 ліжок для відновного лікування. За більш як місяць від початку функціонування реабілітаційного відділення, лікування змогли отримати 26 діток різного віку – від народження і до 18 років. З них 19 дітей мали діагноз ДЦП, четверо зі спинно-мозковими килами, троє дітей після черепно-мозкових травм та двоє діток із артрогрипом.
Зі слів начальника управління охорони здоров’я Львова Володимира Зуба, це унікальне відділення, адже державної чи комунальної установи такого рівня, де надають систематичну регулярну реабілітаційну допомогу дітям, в Україні більше немає ніде.
“Щодня у відділенні дитина проходить від п’яти до 10 різноманітних методик, які відновлюють фізичні та механічні функції організму. Середній курс стаціонарного реабілітаційного становить 12-14 днів. Через 3-6 місяців діти планово повертаються на повторні курси – таким чином, відновлення функцій не припиняється”, – зазначив Володимир Зуб.
Як розповів головний лікар Львівської міської дитячої клінічної лікарні Дмитро Квіт, у відділенні працюють лікарі-реабілітологи, невропатологи, травматологи, психологи, логопеди, лікарі функціональної діагностики. Загалом діти можуть отримати близько 20 процедур: магнітолазерну, синглетнокисневу, надвисокочастотну, ультразвукову терапії, рефлексотерапію, механотерапію, гідротерапію, кінезотерапію в басейні – унікальний засіб впливу на компенсаторно-пристосувальні механізми, відновлення порушених функцій організму, розвиток рухових навичок та різні види масажу. 
Крім цього, зі слів Дмитра Квіта, вперше в місті впроваджені методики відновного лікування новонароджених дітей з використанням сучасної фізіотерапевтичної апаратури.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7357 / 1.53MB / SQL:{query_count}