Східна екзотика зачарувала Львів

Завершальним акордом Французької весни у нашому місті став виступ гурту Mix Mеtisse

Завершальним акордом Французької весни у нашому місті став виступ гурту Mix Mеtisse


У рамках Х фестивалю Французька весна в Україні до Львова із концертом приїхав колектив Mix Mеtisse. Музиканти гостюють у місті вперше, а Жан-Клод Меріс (один із учасників) з іншим гуртом був удостоєний честі відкривати нашу фан-зону Євро-2012. 
22 квітня, тріо давало концерт у ресторані імпровізацій “Грушевський cinema jazz”. Відвідувачі заходу дуже тепло прийняли музикантів. “Такий прийом нас тішить, але не дивує, бо вже знаємо, що українцям подобається наша музика”, – поділився враженнями від виступу Жан-Клод Меріс.
Композиції Mix Mеtisse – це мікс музичних жанрів і культур, етнічної і традиційної музики, соковитий коктейль, у якому з легкістю поєднуються ритми мальгаш, Індії, Африки, Індонезії. “ Чому ми граємо саме таку музику? Усе дуже просто: для нас це спосіб переглянути власне сприйняття світу, певний досвід та звісно ж професійні знання”, – пояснюють музиканти. 
У їх творчості домінують джаз, шансон, етно, але цим репертуар Mix Mеtisse не обмежується. Кожен із музикантів грає й у інших гуртах, а зважаючи на те, що вони обожнюють змішувати стилі, колектив постійно співпрацює з гуртами та виконавцями різних країн світу, зокрема Мадагаскару та Мексики. “Якби надійшла пропозиція від когось з українських музикантів, то ми з радістю погодились би на співпрацю”, – додають вони.
Концерт Mix Mеtisse у ресторані імпровізацій “Грушевський cinema jazz” став завершальним акордом ювілейного Х фестивалю Французька весна в Україні. Проте прощатися з гуртом українцям не на часі, адже на музикантів чекають ще чотири міста України – крім Львова Mix Mеtisse побуває у Рівному, Луганську, Запоріжжі та Севастополі.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7712 / 1.53MB / SQL:{query_count}