Змінити Львів самотужки

На вулиці Городоцькій напроти приміського залізничного вокзалу небайдужі львів’яни висадять кущі

 На вулиці Городоцькій напроти приміського залізничного вокзалу небайдужі львів’яни висадять кущі

Небайдужі жителі міста самостійно зібрали гроші та закупили саджанці для того, щоб висадити їх вздовж вулиці Городоцької поблизу приміського вокзалу. На вулиці Городоцькій від “Скрині” до вул. Чернівецької вздовж трамвайної колії незабаром буде смуга зелених насаджень. Активісити урбан-руху lypneva.com не просто виступили з такою ініціативою, а й майже здійснили задумане. 
Як писала “Пошта”, рік тому під час ремонту вулиці Городоцької поблизу Привокзального ринку активісти lypneva.com зібрали підписи мешканців та добилися від міських чиновників того, щоб, проводячи ремонт Городоцької, ті засіяли травою газони на трамвайній колії вздовж вулиці. Просили це зробити, аби додати вулиці привабливості. Тепер львів’яни вирішили логічно доповнити минулорічні досягнення та висадити вздовж вулиці зелені насадження.
Для того, щоб закупити саджанці, у соцмережах зібрали гроші від охочих озеленити цю вулицю. Гроші збирали майже рік, чекаючи цієї весни. Загалом зібрали понад 5 тис. грн. “Було багато анонімних надходжень по 50–100 грн, є й більші суми переказів. Вирішили робити так: по центру суцільною лінією висадять живопліт (бирючина), який має сформувати зелену огорожу, а по боках острівцями – хеноменес, барбарис та туї, щоб насадження не виглядали занадто одноманітно”, – написав у своєму інтернет-блозі автор задуму Олександр Шутюк.
Раніше допомогти у фінансуванні обіцяла одна фірма, проте згодом вона фактично відмовилася від намірів. Необхідну суму львів’яни зібрали самотужки. “Ми закупили 144 саджанці – всі, що були в наявності. Решту докуповуватиме пізніше. Тому спочатку посадимо ці саджанці, подивимося, як вони будуть виглядати, потім купимо ще частину. Це буде такий собі тестовий зразок. Садитимемо саджанці цієї суботи. Допомогти у цьому пообіцяли у Залізничній райадміністрації, також приведемо своїх друзів”, – розповів “Пошті” Олександр Шутюк. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8181 / 1.53MB / SQL:{query_count}