Львівські новини: телеграф

Школи без ремонтів через казначейство

1 млн 800 тис. грн з бюджету розвитку 2013 року не профінансувало Держказначейство. Окрім того, станом на 29 березня Державна казначейська служба України у Львівській області не виконує платіжні доручення за незахищеними статтями міського управління освіти на суму 262 тис. 700 грн, інформує прес-служба Львівської міськради.  
“Через це ми не можемо продовжити ремонтну кампанію, заплатити підрядникам. За незахищеними статтями з 17 вересня не проплачують рахунки на купівлю матеріалів, канцтоварів, послуги. Фактично півроку галузь освіти у “підвішеному” стані. Це не є нормально. Ми не можемо функціонувати як галузь. Більше того, нам блокують кошти, які надходять зі спецрахунків: за здачу приміщень в оренду, спонсорські надходження”, – розповіла Галина Слічна, начальник міського управління освіти.

Вісім отруєнь чадним газом

Упродовж 31 березня до лікарень Львова госпіталізували восьмеро людей з діагнозом “отруєння чадним газом”, серед них – четверо дітей. Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДСНС України у Львівській області. Як писала “Пошта”, з початку року на території області внаслідок отруєння чадним газом загинуло п’ятеро осіб, доставлено в лікувальні заклади з ознаками отруєння 97 осіб, з них – 38 дітей.

Сьогодні сесія облради

Нині, 2 квітня, на сесії Львівської облради депутати планують затвердити Програму фінансування робіт, пов’язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг на 2013 рік, Регіональну програму співпраці із закордонними українцями, трудовими мігрантами та реемігрантами на 2013-2015 роки, повідомляє прес-служба облради.   Відповідно до проекту порядку денного, депутати заслухають питання про виконання обласного бюджету Львівської області за 2012 рік, про виконання Угоди між Кабінетом Міністрів України і Львівською обласною радою щодо соціально-економічного розвитку Львівської області у 2012 році, про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області за 2012 рік тощо. 

Гроші на обласні дороги

Перераховано кошти субвенції на ремонт доріг комунальної власності населеним пунктам області, інформує прес-служба Львівської облдержадміністрації. Розпорядженнями губернатора затверджено переліки доріг комунальної власності в населених пунктах області, ремонти яких у цьому році проводяться за кошти субвенцій з державного бюджету на загальну суму 148,1 млн грн. На ремонт доріг містам обласного значення та районів передано з облбюджету кошти субвенції в сумі 8,7 млн грн. Окрім цього, безпосередньо бюджетам міст і районів області з держбюджету впродовж січня-березня перерахували 15,8 млн грн субвенції.

Порятунок лелек триває

Держекоінспекція у Львівській області висловлює подяку всім небайдужим, що приєднуються до порятунку лелек. Так, керівництво одного львівського готелю розпорядилось закупити харчі та доставити їх птахам. Також всіляко допомагають лелекам, що прилетіли в околиці, жителі села Ланівка та села Лопатники Стрийського району, повідомляє прес-служба інспекції. Закликає кожного бути не байдужими до птахів, всіляко їм допомагати та при потребі надати прихисток!

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9940 / 1.55MB / SQL:{query_count}