Плани Львівтеплоенерго на 2013-й

Найбільш проблемні теплотраси в районі вулиць Я. Гашека, М. Максимовича та Стрийській

Найбільш проблемні теплотраси в районі вулиць Я. Гашека, М. Максимовича та Стрийській

Рівень розрахунку всіх споживачів підприємства Львівтеплоенерго за послуги з теплопостачання в лютому становить 87%. Загальна заборгованість перед цим підприємством становить понад 128 млн грн, з них бюджетні установи боргують 20,2 млн грн, а населення – 99,2 млн грн, інформує прес-служба Львівської міськради. 

ЛМКП “Львівтеплоенерго” планує у цьому році замінити теплотраси за власні кошти, частина труб уже придбані. “Загалом цього року Львівтеплоенерго за власні кошти відремонтує понад 

20 км теплотрас. На складах підприємства вже лежать 12 км труб, чекаємо на сприятливу погоду. Ремонтуватимемо в першу чергу ті теплотраси, що знаходяться в найгіршому стані. Ці ремонти – виключно заслуга двоставкового тарифу, на який так багато нарікань. Але є факт – лише завдяки йому ми можемо модернізувати інженерні мережі міста, адже ситуація могла б бути значно гіршою”, – розповів міський голова Андрій Садовий.  

Зі слів мера, найбільш проблемні теплотраси в районі вул. Я. Гашека, М. Максимовича, Стрийській, які належать будинкам КЕВ від Міністерства оборони України. 

“Останні тижні дуже випробовують міську господарку на витривалість. Скажімо, труба на Луганській, де сталася аварія, була прокладена ще в 1967 році, вона відпрацювала вже два терміни експлуатації. Торік ми подавали цю ділянку в план робіт на затвердження Національної комісії з питань регулювання енергетики. Тоді в Києві нам відмовили. Будемо робити все, аби цього року добитися позитивного результату”, – додає мер.  

Нагадаємо, минулого понеділка сталася серйозна аварія на теплотрасі на вул. Луганській, унаслідок чого 149 будинків, чотири лікарні, 10 навчальних закладів кілька годин були без тепла. 

 

ДО ТЕМИ

З 1 до 5 квітня у Рясне-2 не буде гарячої води!

Як поінформували у ЛКП “Залізничнетеплоенерго”, припинили постачання гарячої води у цьому масиві через ремонтні роботи з реконструкції ЦТП від котельні на вул. Величковського.

Зокрема, немає гарячої води у 23 будинках на вул. Величковського: №№2, 4, 6, 8, 14, 16, 18, 22, 10, 24, 26, 30, 32, 34, 36, 40, 42, 44, 48, 50, 52, 54, 56. 

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9049 / 1.54MB / SQL:{query_count}