Піст – час турботи про ближнього

Аби львів’янка Оля Королевич могла ходити безболісно, на операцію потрібно якнайшвидше зібрати 60 тис. грн 

Аби львів’янка Оля Королевич могла ходити безболісно, на операцію потрібно якнайшвидше зібрати 60 тис. грн 

Інвалід першої групи з дитинства, 35-річна львів’янка Оля Королевич бореться з ревматоїдним артритом і поліартритом. Зараз деформуючий артрит двох колінних суглобів із різким обмеженням рухів та порушенням функції ходи прогресує, тому Оля практично не може пересуватися, потребує постійного стороннього догляду.

Лікарі наголошують: потрібна операція – замінити колінні суглоби на штучні імплантати. Львівські медики відмовилися проводити оперативне втручання через його складність. Лікарі у Чернівцях готові взятися за таку складну операцію. Та, щоб оплатити повний курс, потрібно 120 тис. грн. Сума для родини чимала. 

“Завдяки родичам і друзям вже зібрали половину – 60 тис. грн. Цього вистачить для операції на одній нозі, яку зроблять уже 22 квітня. Другу ногу потрібно оперувати як мінімум через три місяці, – каже Оля Королевич. – Сподіваюся, що до цього часу завдяки небайдужим людям, а їх, вірю, у Львові є багато, вдасться зібрати ще 60 тис. грн. Якщо ж цього не зробити, на жаль, через викривлені суглоби взагалі не зможу ходити…”. 

Як писала “Пошта”, нині Оля деформованими пальцями рук вишиває чудові рушники та картини, допомагає сест­рі у вихованні двох доньок. “Я по житті оптиміст і вірю, що все має бути доб­ре. Знаю, що Господь дає лише такі випробування, які людина може подолати. І, попри наші нарікання, дає силу нести свій хрест до кінця”, – каже Оля. 

Тож не будьмо байдужими до цієї доброї жінки та допоможімо їй безболісно ходити й дарувати навколишнім свою любов. Кожна гривня, перерахована на рахунок, – це ще один крок до здійснення мрії Олі! 

Свої пожертви можна переказати на рахунок: 

Ощадбанк, ТВБВ 10013/0307, МФО – 325796

ЗКПО – 09325703

Р/р – 373949289004

Рахунок – д/з 55856 (для Олі Королевич)

 

Телефон Олі: 097-586-92-03

Електронна скринька: korolevuch_mary@mail.ru

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8091 / 1.54MB / SQL:{query_count}