День народження Львова

Як цього року відзначатимуть 757-річчя міста

Як цього року відзначатимуть 757-річчя міста

Цього року місто Лева відзначатиме уже 757-му річницю сво­го заснування. З цього приводу 8-12 травня мешканців та гостей міста чекатимуть унікальні вечірні кінопокази, різноманітні класичні й естрадні концерти, фестивалі та чимало інших інтерактивних забав.

Як повідомив радник міського голови з питань культури і туризму Львова Андрій Сидор, День міста у Львові відзначають у найактивніший туристичний сезон. “Цього року ми очікуємо за п’ять днів до 200 тисяч туристів. Також на цей період припадає найбільше організованих турів до Львова зі всієї України та інших країн світу”, – розповідає він.

За його словами, святкування розпочнеться 8 травня вечірнім кінопоказом. Для відвідувачів облаштують спеціальний кінозал, де під відкритим небом на площі Ринок транслюватимуть найкращі романтичні фільми. Про це “Пошті” повідомила Зоряна Владика, PR-менеджер компанії “DIK-ART”. А наступного дня львів’ян та гостей міста чекає “Теноровий зорепад”. Арії та дуети з творів європейських та українських композиторів звучатимуть під супровід симфонічного оркестру Львівської опери. 

10-11 травня відзначать День батяра. Цього дня всі гості свята зможуть познайомитися зі справжніми батярами, поспівати з ними батярських пісень, навчитися розмовляти батярською гварою та взяти участь у батярських бешкетах і забавах. У рамках цього заходу відкриють “Батярську канцелярію”, “Батярський бетонний завод”, співатимуть у караоке батярських пісень. Окрім цього, відбудуться майстер-класи батярських танців, батярські шаржі, батярський боді-арт тощо. У ці дні пройде і КаверFest – фестиваль, на якому численні кавер-гурти зможуть показати львів’янам та гостям міста свою майстерність та музичні таланти. Ще одним  сюрпризом стане байкерський перформанс.

12 травня у Львові вже вдруге відбудеться му­зично-мистецький “Проект Івасюк”, який у березні цього року зібрав чотири аншлагові концерти у Львівській опері. На одній сцені знову об’єднаються естрадно-симфонічний оркестр, хорова капела, естрадні виконавці. Тут можна буде побачити ексклюзивні фото та відео з домашнього архіву родини Івасюка. Пісні Володимира Івасюка прозвучать у виконанні Тараса Чубая, капели “Трембіта”, “Піккардійської терції”, Оксани Мухи та нових учасників.

8-12 травня в рамках VI Дня батяра у Львові  відбудеться чемпіонат львівських кнайп. Львів’яни та численні гості міста зможуть взяти участь у пивному турі та скуштувати й оцінити пиво найкращих львівських кнайп. Учасники туру, придбавши кухоль, отримають батярське посвідчення та дегустаційні талони, кожен із яких є голосом за улюблену кнайпу. 

Саме з нагоди 757-річчя Львова на площі Ринок відкриють Львівський міський ярмарок та львівську пошту “From Lviv with Love” (“Зі Львова з любов’ю”). 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8728 / 1.55MB / SQL:{query_count}