Львів із бюджетом розвитку

Тим часом міські обранці не погодилися з пропозиціями виконавчих органів влади щодо ремонту деяких львівських доріг

Тим часом міські обранці не погодилися з пропозиціями виконавчих органів влади щодо ремонту деяких львівських доріг

Цього тижня депутати Львівської міськ­ради ухвалили бюджет розвитку  міста–2013, видатки якого становитимуть 220 млн грн. Під час пленарного засідання сесії всього за ухвалу проголосувало 70 міських обранців. Бюджет ухвалили зі змінами бюджетної комісії.  

Сума загальних видатків бюджету розвитку становить близько 220 млн грн, а це на 40 млн грн менше, ніж пропонували затвердити виконавчі органи міськ­ради. На проведення робіт у галузі освіти депутати виділили 21,6 млн грн, на охорону здоров’я – 10,1 млн грн, на культуру – 6,1 млн грн, на заходи в галузі молоді та спорту – 7,4 млн грн, на житлове господарство – 

25,7 млн грн, на інженерне господарство – 12,7 млн грн. Окрім того, 42 млн грн депутати передбачили на ремонти доріг, 350 тис. грн – на реконструкцію парку “Зуб­ра”. 10,3 млн грн міські обранці виділили на збереження, розвиток та реставрацію пам’яток історії та культури; 2 млн грн – для сфери соціального захисту; 11,9 млн грн, в тому числі кошти на придбання низькопідлогового трамвая, – на транспорт. На розроблення містобудівної документації для низки територій депутати передбачили 4,1 млн грн; на співфінансування проектів –  понад 95 млн грн.

Окрім того, понад 688 тис. грн становитимуть видатки на запобігання та ліквідацію надзвичайних ситуацій і наслідків стихійного лиха. 

Щоправда, депутати не погодилися з деякими пропозиціями виконавчих органів влади, зокрема йдеться про ремонт львівських доріг. Наприклад, міські посадовці пропонували закласти 4 млн грн на капітальний ремонт вулиці Лисенка. Проте депу­тати не погодилися: цього року вказану вулицю не можна ремонтувати, бо там відбувається будівництво, а важка техніка зруйнує покладений асфальт. 

Не погодився депутатський корпус і з запропонованим міськими посадовцями фінансуванням ремонту проспекту Червоної Калини (5 млн грн) та проспекту Свободи (4 млн грн). Отже, за словами Яромира Самагальського, голови комісії з питань фінансів та планування бюджету, 7,5 млн грн, які мали скерувати на ремонт проспекту Червоної Калини та проспекту Свободи, розподілять між іншими вулицями.

За словами депутата, бюджет розвитку–2013 є збалансованим і на 95 % збігається із пропозиціями виконавчих органів. “Ми працювали над тим, щоб бюджет розвитку був реальним для виконання”,  – резюмував депутат. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7402 / 1.54MB / SQL:{query_count}