Місто Лева у Берліні

Стенд України посів п’яте місце на міжнародній туристичній біржі ITB у Берліні, а найбільше нашим містом цікавилися французи

Стенд України посів п’яте місце на міжнародній туристичній біржі ITB у Берліні, а найбільше нашим містом цікавилися французи

За результатами експертного оцінювання Кельнської бізнес-школи Україна увійшла до п’ятірки лідерів у категорії “Європа” на міжнародній туристичній біржі “ITB–2013” у Берліні. Біржа тривала з 6 до 10 березня. Україну випередила Туреччина, Греція та регіони Італії – Альто Адідже й Пулья. Цього року за сприяння GIZ на національному стенді представили експозиції Львова, Києва, Харкова, Донецька, Буковини, Поділля, Криму, Севастополя, Одеси, Луцька, Черкас, Львівщини, Херсонщини та інших регіонів.

“Львів цього року їхав на виставку з метою довести:  нам і після Євро–2012 є про що розповісти і що показати туристам. Цього року на виставці ми більше акцентували на архітектурі, фестивалях і гастрономії”, – каже Надія Радіоненко, начальник управління туризму міськради.

На виставці прихильники Львова могли посмакувати знаменитою львівською кавою. Там презентували фестиваль ретро-автомобілів “Leopolis Grand Prix” та один із наймасштабніших музичних фестивалів Європи “Alfa Jazz Fest”. Також на вечорі галицької кухні можна було спробувати традиційні страви. Наша кухня викликала ажіотаж, утворювалися черги охочих скуштувати галицькі страви. 

Зазначимо, що український стенд фінансувався німецькою стороною. Упродовж чотирьох виставкових днів стендом Львова цікавилося близько 1 000 відвідувачів, серед них помітили багатьох французьких туроператорів.

“Я хотів би зауважити, що особливо помітною була зацікавленість французьких туроператорів стендом. Це свідчить про те, що активність Львова чи України за кордоном (наприклад, виставка Пінзеля у Луврі), дає великий ефект. Тобто у такий спосіб люди дізнаються про країну найбільше і найкраще. Отже, нам треба намагатися бути присутніми у Європі не лише під час виставки, а й упродовж року, оскільки це дуже ефективно насамперед для розвитку туризму”, – зазначив Лев Підлісецький, голова Львівського туристичного альянсу.

Наприкінці березня у Львові планують провести промоційний тур для французьких туроператорів із метою залучення нових потенційних туристів.

До речі, наприкінці березня Львів буде представлений і на одній з найбільших українських виставок (UITT) та найбільшій виставці у Російській Федерації (MITT у Москві).  

ДОВІДКА

Вперше “ІТВ–Берлін” відбулася 1966 року у Західному Берліні за участю дев’яти представників із чотирьох країн. Сьогодні виставка є найважливішою платформою для зустрічей та налагодження ділових контактів у туристичній сфері. У 2013 році в 47-й за рахунком туристичній біржі “ІТВ–Берлін” участь взяли понад 10 тисяч компаній зі 188 країн, розміщених у 26 виставкових залах. 

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8114 / 1.55MB / SQL:{query_count}