Танкодроми Львівщини

Обласні посадовці звернулися до уряду з проханням виділити гроші на ремонт дороги Броди–Червоноград, що має жахливий стан. Про результат дізнаємося у березні

Обласні посадовці звернулися до уряду з проханням виділити гроші на ремонт дороги Броди–Червоноград, що має жахливий стан. Про результат дізнаємося у березні

Сьогодні всі водії, які їздять шляхами Львівщини, говорять про жахливий стан доріг після зими. Днями Служба автомобільних доріг у Львівській області спільно з облдержадміністрацією звернулася до уряду з пропозиціями виділити 752,7 млн грн. За ці гроші хочуть відремонтувати ті дороги Львівщини, стан яких є найбільш критичним, інформує прес-служба ЛОДА. 
За оголошену суму хочуть зробити капітальний ремонт окремих ділянок доріг державного значення та поточний середній ремонт доріг загального користування. Із зазначеної суми близько 120 млн грн заплановано витратити на проведення першочергового ремонту окремих ділянок траси  Броди–Червоноград протяжністю 35,5 км.
“Підтвердженням звер­нення буде перерахування грошей на рахунок. Сьогодні навіть у нас немає затвердженого плану робіт на цей рік, а є лише проект планів, бо існує певна специфіка формування бюджету. Наразі ремонт дороги  Броди–Червоноград тільки планується. Позитивного чи негативного рішення уряду чекаємо у березні, бо почнеться сезон, і ми маємо бути готовими”, – розповів учора “Пошті” Тарас Сиротинський, начальник Служби автомобільних доріг у Львівській області. 
Наразі на 2013 рік з державного бюджету виділено 151,9 млн грн на експлуатаційне утримання автомобільних доріг (78,8 млн грн на автодороги  державного значення та 73,1 млн грн на автодороги місцевого значення). Їх використають для ліквідації аварійної ямковості, сплачення кредиторської заборгованості, а також для зимового утримання доріг. 
Також в області негайного ремонту потребують траси Львів–Тернопіль, Львів–Радехів–Луцьк та Сколе–Славське, які цього року треба відремонтувати. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8409 / 1.53MB / SQL:{query_count}