Грант на розвиток

ЮНЕСКО надало Шевченківському гаю 300 тисяч доларів, за які планують покращити імідж музею та умови роботи працівників 

ЮНЕСКО надало Шевченківському гаю 300 тисяч доларів, за які планують покращити імідж музею та умови роботи працівників 

Між Музеєм народної архітектури і побуту та ЮНЕСКО підписана угода на суму 300 тисяч доларів у рамках “Програми ревіталізації і збереження культурної спадщини Музею народної архітектури і побуту у Львові”.

Програма розрахована на два роки. Передбачені семінари та купівля спеціального обладнання для архітектурного відділу і фондосховища. Про це інформує прес-служба Львівської міської ради. 

КОМЕНТАР

Іван Косачевич, директор Музею народної архітектуриі побуту у Львові:

- Проект передбачає 544 тисячі доларів, але частина цієї суми пішла на адміністрування і залишилася в ЮНЕСКО. Із 300 тисяч, які отримали, запланували виконати кілька великих блоків робіт. Перший - виділення грошей на менеджмент, аналіз попиту, покращення туристичної привабливості музею, вивчення досвіду інших музеїв, витрати на рекламу. Другий - реставраційні роботи. Відновимо хату зі села Шандрівець, яка згодом стане міні-класом, у якому діти опановуватимуть народні ремесла. Третій  - створимо сучасні робочі місця, закупимо нове обладнання для працівників, програмне забезпечення тощо. І нарешті четвертий - він стосуватиметься ремонтів, які проведемо в адміністративному корпусі, реставраційних майстернях і фондосховищі. А ще придбаємо реставраційне обладнання: від сокир до верстатів та мікроскопів. Плануємо пошити фірмовий одяг для працівників, проводитимемо навчальні програми як для учнів ПТУ, так і для дітей. 

“Буде закуплене спец­обладнання, зокрема сканери, інші речі. У перший рік втілення цього проекту передбачений початок ремонту одного з об’єктів. Це хата села Шандрівець Турківського району та роботи у фондосховищі. На другий рік планують завершити роботи на цих двох об’єктах і ремонт майстерні, що украй важливо для  музею. Ми намагаємося утримувати його як можемо. Маємо певні борги перед Музеєм народної архітектури і побуту щодо бюджету розвитку на минулий рік, а також плани на найнеобхідніші видатки з бюджету розвитку на цей рік”, – розповіла начальник міського управління культури Ірина Подоляк. 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8366 / 1.55MB / SQL:{query_count}