Пільга для поштовиків

Депутати міської ради звільнили Львівську дирекцію “Укрпошти” від орендної плати за приміщення

Депутати міської ради звільнили Львівську дирекцію “Укрпошти” від орендної плати за приміщення

На сесії, 7 лютого, депутати міської ради  подолали вето мера щодо оренди приміщень для “Укрпошти”. Таким чином міські обранці надали “Укрпошті” орендну плату за користування нежитловими приміщеннями, що перебувають у комунальній власності, у розмірі 1 грн на рік без ПДВ за кожний об’єкт оренди терміном на 1 рік. Ця ухвала була прийнята на пленарному засіданні ще 27 грудня, але її міський голова скерував із зауваженнями на повторний розгляд. Депутати ж вирішили що “Укрпошті” пільгу треба залишити  – так і зробили. 

“Рішення про те, що “Укрпошта” орендує приміщення за 1 грн в рік, є законодавчо підтверджене, це прописано нормами закону “Про державну підтримку ЗМІ та соціальний захист журналістів”. Там написано, що для підприємств, які торгують виданнями, орендна плата становить як для державних підприємств. 

Для 40 об’єктів “Укрпошти” 27 грудня депутати прийняли  рішення встановити орендну плату вартістю 1 грн, але не знаю, чому міський голова ветував це рішення, – зазначив “Пошті” Андрій Бондар, начальник відділу організації роздрібної мережі Львівської дирекції “Укрпошти”. – В іншому випадку це для нас були б надто великі втрати, бо ми не є такими багатими. Відділення були б збитковими, довелося б закривати частину відділень, частину працівників – переводити, а частину – звільняти”. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7457 / 1.53MB / SQL:{query_count}