Наразі без волевиявлення…

Завтра, 27 січня, проміжні вибори до Львівської обласної ради не відбудуться

Завтра, 27 січня, проміжні вибори до Львівської обласної ради не відбудуться

Після довгої невизначеності, ситуації із відсутністю коштів та навіть незаконним друком бюлетенів деякими районними комісіями стало відомо, що 27 січня довиборів до обласної ради у семи округах Львівщини не буде. Львівська обласна виборча комісія видала постанову про неможливість проведення голосування у цей день.

У документі за підписом голови обласної ТВК Миколи Щура йдеться про те, що через відсутність коштів із обласного бюджету дільничні виборчі комісії не були забезпечені усім необхідним для виборчого процесу, зокрема оргтехнікою, засобами зв’язку тощо. Також зазначено і про відсутність коштів на друк бюлетенів.

Нагадаємо, що Львівська міська, Кам’янка-Бузька районна та Сколівська  районна виборчі комісії  під фінансові зобов’язання самовільно надрукували бюлетені. Проте після постанови обласної ТВК таки не стали доправляти їх на дільниці. Зазначимо, що прокуратура відкрила кримінальне провадження через незаконний друк виборчої документації. (За самовільний друк бюлетенів все одно прийдеться заплатити, і це ще одне питання до трьох районних комісій).

Тепер майже півмільйону виборців у трьох районах міста Львова та шести районах області, які залишаються без своїх представників в облраді,   потрібно очікувати на нову дату, на яку ТВК призначить довибори. Як заявляв Микола Щур, на  повторні довибори голова облдержадміністрації вже обіцяв знайти кошти (а це понад 7 мільйонів гривень). Тому обласна ТВК навіть відкликала судовий адміністративний позов проти Львівської ОДА.

Після 27 січня територіальна виборча комісія матиме 10 днів на те, щоб призначити нову дату проміжних виборів, які мають відбутись не пізніше, ніж за 60 днів після цього. Тож довиборів до ЛОР можна чекати на початку квітня. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8600 / 1.53MB / SQL:{query_count}