Дозволів на сміття побільшало

На 2013 рік майже півтисячі підприємств Львівщини отримали дозволи і ліміти на відходи

На 2013 рік майже півтисячі підприємств Львівщини отримали дозволи і ліміти на відходи

На цей рік Держуправ­ління охорони нав­колишнього природного середовища Львівщини станом видало 495 дозволів на розміщення відходів та їх лімітів. Таку ж кількість відповідних дозвільних документів видали торік, що на майже 25% більше, ніж у 2011 році. Тимчасом не отримали дозвільних документів понад 100 підприємств у Львові. 

“Із загальної кількості заяв, що подавались у наше правління на отримання дозволів, відхилили 252. Основні причини – відсутність позитивних висновків санітарно-епідеміологічної експертизи, угод про передачу відходів, документів щодо відведення земельних ділянок під місця чи об’єкти розміщення відходів”, – пояснив начальник Держуправління охорони навколишнього природного середовища у Львівській області Мирослав Хом’як. 

Це управління нагадує, що відповідно до ст. 32 Закону України “Про відходи” суб’єктам господарювання забороняється вести  будь-яку господарську діяльність, пов’язану з утворенням відходів, без одержання від  спеціально  уповноважених органів виконавчої влади у сфері поводження з відходами лімітів на обсяги їх утворення  та  розміщення. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8029 / 1.52MB / SQL:{query_count}