Львівські новини: телеграф

Гроші для освітян і медиків 

Освітяни та медики Львова з дня на день отримають зарплатню. Про це повідомив міський голова Львова. Як зазначив Андрій Садовий, місто отримало кошти з держбюджету, також частину грошей виділено з міського бюджету. Відтак у найближчі дні усі працівники освітньої та медичної галузі міста отримають гроші, інформує прес-служба мерії.

Довибори можуть не відбутися?

На Львівщині можуть не відбутися довибори в облраду. Про це заявив 
голова бюджетної комісії Львівської обласної ради Ярослав Качмарик, пише zaxid.net. А все тому, що на довибори до обласної ради немає грошей.
Депутат розповів, що надіслали листи до ЦВК щодо фінансування. “Вони залишають нас наодинці з радістю, що ми маємо сім осіб у Верховну Раду, які обрані за мажоритарними округами. Нема системи фінансування. Чому вибори фінансуються з держбюджету, а довибори – з місцевого? ЦВК відповіло, щоб ми робили за рахунок свого ресурсу, а ресурсу немає”,– сказав Ярослав Качмарик. Водночас, 28 грудня на засіданні сесії Львівської облради склали присягу троє нових депутатів: Богдан Каспер (ВО “Свобода”), Іван Калинич (ВО “Свобода”) та Стефан Ясницький (“Фронт змін”).

Нові турнікети

На вулиці Дорошенка встановили додаткові турнікети. Поставили їх для унеможливлення заїзду та паркування автомобілів на тротуарах. “Додатково встановлено шість секцій турнікетів та шість стовпців.  У січні наступного року встановимо ще сім секцій турнікету”, – зазначила голова Галицької районної адміністрації Ірина Маруняк.

Індустріальному парку бути!

Депутати Львівської міської ради на сесії 27 січня виділили земельну ділянку для індустріального парку. Земельна ділянка знаходиться у промисловій зоні Рясне-2 та надана в оренду на 30 років для створення індустріального парку міста Львова. Орієнтовна площа ділянки – 22, 6 га. 

Нові будівлі Львівщини

У 2012 році на Львівщині введено в експлуатацію 2755 житлових будинків. Ця цифра на 0,7% більша від заплановано показника. Про це повідомив начальник Головного управління з питань Євро-2012, містобудування та будівництва облдержадміністрації Володимир Лаврін.


30 львів’ян-довгожителів цього року відзначили 100 і більше років коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8569 / 1.54MB / SQL:{query_count}