Корисні телефони на час свят

“Пошта” нагадує екстрені номери, куди звертатись під час свят, якщо виникли проблеми із в світлом, водою чи іншими комунальними послугами

“Пошта” нагадує екстрені номери, куди звертатись під час свят, якщо виникли проблеми із в світлом, водою чи іншими комунальними послугами

У Львові в колі сім’ї новий рік та різдвяні свята вдома відзначатимуть не усі. У мерії обіцяють, що  громадський транспорт курсуватиме у режимі вихідного дня, а комунальники працюватимуть і у свята.

Так, 31 грудня та 1 січня громадський транспорт курсуватиме у режимі вихідного дня. Принаймні так прес-службу міської ради поінформували в управлінні транспорту та зв’язку. Якщо десь у когось прорве водогінну трубу, то комунальники мали б цю проблеми вирішити швидко, адже під час святкових днів 30-31 грудня, 1 січня аварійні служби “Львівводоканалу” працюватимуть у черговому режимі. 

“Відповідальні особи та аварійні бригади чергуватимуть у святкові дні для оперативної ліквідації аварій на водопроводах та колекторах. Чергуватимуть також працівники хімбаклабораторії, які стежать за якістю питної води у міських водогонах”, – зазначили у “Львівводоканалу”. У випадку виникнення надзвичайних ситуацій на міських водопровідних мережах мешканці можуть звертатись у диспетчерську службу “Львівводоканалу” за телефоном 15-51 або 277-20-50.

Працюватимуть на вихідних й чергові бригади “Львівтеплоенерго”, які  слідкуватимуть за стабільним теплопостачанням. За словами тепловиків, ще на початку опалювального сезону було сформовано графік чергування керівного складу підприємства у вихідні дні на час опалювального сезону 2012-2013 року. 

“Підприємство працюватиме у звичному режимі, здійснюючи подачу тепла і гарячої води усім споживачам. У разі виникнення аварійних ситуацій, а ми сподіваємося таких не буде, їх оперативно усуватимуть. Телефон нашої диспетчерської працює цілодобово, тому кожен може туди звернутися за номером 15-85”, – інформують у “Львівтеп­лоенерго”.

У разі виникнення аварій у внутрібудинкових системах теплопостачання необхідно звертатися до власника будинку (керівництво ЛКП, ОСББ, ЖБК) та районні аварійні служби.

Окрім того, функціонують також короткі телефонні номери: “Львівобленерго” – 15-68, “Львівводоканалу” – 15-51,  “Львівтеплоенерго” – 15-85,  “Залізничнетеплоенерго” – 262-64-51. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7797 / 1.54MB / SQL:{query_count}