Львівські новини: телеграф

Особливі зупинки

Незабаром дві зупинки громадського транспорту на вул. Сахарова облаштують пандусами. Зроблять це для того, щоб люди з обмеженими можливостями могли нормально користуватись послугами міського електротранспорту. Нові підвищені платформи зроблять із текстурної бруківки,, інформує прес-служба міської ради.

Інформаційні таблиці для туристів

У Львові встановлять нові інформаційні таблиці для туристів на 20 архітектурних пам’ятках. “Текст табличок буде двомовний – українською та англійською, для комфортного перебування у місті туристів як з України, так і з-за кордону. На кожній таблиці буде вказана назва об’єкту та його коротенький опис. Таблиці є досить нейтральними у плані дизайну, тобто їх буде добре видно, але вони не будуть різко виділятися на фоні архітектурних об’єктів”, – зазначила Надія Радіоненко, начальник управління туризму Львівської міської ради. Як інформує прес-служба мерії , встановлять упродовж цього місяця.

Геть гризунів!

У Сихівському та Залізничному районах проведуть повторну дератизацію. Зроблять це у зв’язку із виявленням випадків захворювання на лептоспіроз. Отруюватимуть шкідників з 12 до 23 листопада.  Як інформують у ратуші, повторна дератизація триватиме у чотирьох ЛКП: “Граніт” та “Привокзальне” Залізничного району та “Дністер” і “Під Зуброю” Сихівського району. Тут отруюватимуть шкідників у кожному під’їзді. Також у цих двох районах проведуть додаткову дератизацію у робочому режимі: у вівторок, середу та четвер дезінфектори знешкоджуватимуть щурів у інших будинках. “Кожен працівник повинен здати близько 8-10 отруєних щурів у лабораторію на виявлення хвороб”, – повідомив Зеновій Хитра, директор Обласного комунального підприємства профілактичної дезинфекції. 

Прибрати після себе

“Львіводоканал” та “Львівтеплоенерго” відновлюють  благоустрій на місцях ремонтних робіт. Як розповів заступник головного інженера “Львівтеплоенерго” Михайло Мозола, було розроблено графік виконання робіт з відновлення благоустрою в усіх районах теплових мереж. Визначено необхідний для цього об’єм піску, щебню, асфальту. Здебільшого, роботи проводяться на дорогах і тротуарах. Зараз замощують 20 розриттів у різних районах міста.  Натомість у “Львівводоканалі” станом на 2 листопада зареєстровано 37 адрес, які підлягають відновленню благоустрою. Про це інформує прес-служба міської ради.

Лісоруби “знеструмлювачі”

Цими вихідними  внаслідок активної роботи горе-лісорубів було знеструмлено 34 населені пункти повністю та 10 частково в Мостиському, Яворівському та Городоцькому районах Львівщини.   Як інформує прес-служба Львівобленерго, причиною знеструмлення стали дерева, які попадали на лінії  електропередач.

“Ніч у Львові” у домініканів

Під час промоакції  “Ніч у Львові” можна буде побувати на нічній екскурсії  у Домініканському соборі. “Це добра нагода подивитись на храм Пресвятої Євхаристії по-новому. Впевнений, львів’яни знають цю церкву, але у рамках акції ми обіцяємо, що кожен обов’язково довідається щось нове”, – розповів Тарас Косар, координатор акції “Молоді святі молодої церкви”. Потрапити на екскурсію можна буде 16 листопада з 21.00, а 17, 18 листопада з 20.00, попередньо зареєструвашись в інтернеті.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8698 / 1.55MB / SQL:{query_count}