Відсудили розв’язку

Вже наступного року місто зможе будувати трамвайну розв’язку на вулиці Городоцькій

Вже наступного року місто зможе будувати трамвайну розв’язку на вулиці Городоцькій

Львівська міськрада виграла суд у фірми, будинок якої стоїть на місці, де планують побудувати новий об’їзд трамваю №6 поблизу церкви св. Анни, що на вул. Городоцькій. 

Міська рада виграла справу у Вищому адміністративному суді щодо викупу об’єкту нерухомого майна для суспільних потреб у ТзОВ “Бескид”. Тепер у ратуші чекають письмового рішення суду, аби розпочати його виконання, – інформує прес-служба мерії. 

Місто викупить будівлю площею 268,8 кв. м за 1 млн 689 тис. грн за адресою: вул. Городоцька, 36. Йдеться про ділянку між вулицями Городоцькою та Шевченка.

“Є дуже чітко прописана прозора процедура,  за якою вирішується це питання. Переговори з ТзОВ “Бескид” тривали дуже довго. Відбувалися засідання інженерної комісії, засідання комісії з питань законності. Фірмі були запропоновані різні земельні ділянки, від яких вона відмовилися.Тому у кінцевому результаті рада ухвалила рішення про викуп цього майна, ТзОВ “Бескид” надали тримісячний термін для можливості вирішення питання мирним шляхом. Оскільки питання не вирішилося, юридичне управління на виконання цього доручення ради підготувало заяву до суду”, – розповіла Гелена Пайонкевич, керівник юридичного управління Львівської міської ради.

Нагадаємо, вул. Городоцьку та вул. Шевченка з’єднають транспортним кільцем, що буде між військовою частиною та Львівським драматичним театром імені Лесі України. Отже, рух вулицею Городоцькою буде одностороннім у напрямку до центру, а рух вулицею Т. Шевченка – одностороннім у напрямку від центру міста. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8033 / 1.53MB / SQL:{query_count}