Усі на закупи!

Із 5 по 18 листопада у Львові триває ярмарок “Харківський товаровиробник”

Із 5 по 18 листопада у Львові триває ярмарок “Харківський товаровиробник”

Вчора, 5 листопада, у парку імені Івана Франка розпочався ярмарок товаровиробників Харкова. На виставці – 50 підприємств із першої столиці України, а також 10 львівських фірм. 

Відвідати ярмарок та придбати товари можна щодня з 9.00 до 19.00 год, працюватиме він до 18 листопада. 

У поточному році це вже шоста виставка товаровиробників у Львові. Вперше ярмарок відбувся ще у 2005 році, а з 2008 року став щорічним. Окрім підприємств Харкова, участь у ньому беруть гості з Криму, а також Івано-Франківська та інших міст. 

“Такий ярмарок став традиційним для Львова. Мешканці вже знають про нього і чекають. Дуже приємно, що цього року у заході взяли участь 10 представників львівських фірм, минулого року їх було лише троє. Сподіватимемося, що у майбутньому кількість учасників зростатиме. Цей ярмарок проводиться в рамках програми розвитку підприємництва, затвердженої сесією міської ради. Сприяння міської ради – це організація самого ярмарку, забезпечення умов для представників Харкова”, –

повідомила Галина Заяць, завідувач сектору промисловості і підприємництва та регуляторної політики управління економіки Львівської міськради. 

“Ми маємо надію, що не повеземо багато товару додому, що львів’янам сподобаються товари. Цього разу концепція нашого ярмарку полягає в розширенні асортименту: мають бути не лише трикотажні вироби, але й постільна білизна, взуття, дитячий одяг. Традиційно ми привезли чимало швейних виробів, елегантного жіночого одягу. Хотілося б, щоб львів’янки, яких я вважаю найжіночнішими в Україні, приїхали на ярмарок та придбали собі щось”, – каже Людмила Охріменко, заступник начальника відділу департаменту підприємництва та споживчого ринку Харківської міської ради.  


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8477 / 1.53MB / SQL:{query_count}