Львівські новини: телеграф

Готуємося до зими

1396 котелень Львівщини мають підготувати до експлуатації в зимовий період. На  підготовчий період до опалювального сезону 2012/2013  у житлово-комунальній та соціальній сферах заплановано виконати заходів на суму 113 498 тис. грн.

Обмежувачі у парку

У Парку культури цього тижня встановлять внутрішні обмежувачі руху автомобілів. За інформацією адміністрації парку, цьогоріч планується встановити ще три “лежачі” поліцейські поблизу атракціонів, щоб машини, які прямують до концертно-танцювального залу, не підвищували швидкості, – інформує прес-служба ратуші. Наразі в парк дозволено заїжджати лише автомобілям підприємців, які провадять там діяльність, а також учасникам масових заходів, концертів. 

Вулицею Герцена не проїхати 

Відучора на чотири дні закрили вулицю Герцена для руху транспорту. Як поінформували у департаменті житлового господарства та інфраструктури, рух цією дорогою буде неможливий до 22.00 восьмого  вересня. Вулиця буде закритою для  проїзду  у зв’язку з переплануванням під готель приміщень будинку на пр. Шевченка. Оминати закриту дорогу можна прилеглими вулицями, зокрема Саксаганського-Грушевського.

ОСББ тренінги

У вересні у Львівській міськраді проводитимуть безкоштовну серію тренінгів про ОСББ. Тренінг буде корисним для мешканців багатоквартирних будинків (як новобудов, так і будинків, що обслуговують ЛКП). За результатами тренінгу відвідувачі дізнаються що таке ОСББ, про особливості фінансової політики в ОСББ, ведення бухгалтерського обліку в ОСББ. Також всі учасники тренінгу отримають в електронному варіанті зразки необхідних для реєстрації ОСББ документів, посібники, що допоможуть їм у діяльності. 

В очікуванні “Золотого Лева” 

Міжнародний театральний фестиваль “Золотий Лев-2012” пройде у Львові з 27 вересня до 6 жовтня. Впродовж тижня львів’ян і гостей міста дивуватимуть та захоплюватимуть своєю майстерністю театри з Києва, Харкова, Луганська, Чернігова, Львова, Кракова та Єлени Гури, Вільнюса, Бреста, Нью-Йорка, Тбілісі, Душанбе, Парижа, Брюсселя та Праги. Про це інформує прес-служба міськради. Під час фестивалю відбудеться театральний карнавал, у якому візьмуть участь артисти з 10 країн світу. 

На вихідних – безкоштовні екскурсії

У Львові 8 вересня відбудеться День європейської спадщини, коли учасники екскурсій зможуть піднятись на одні з найвищих будівель центральної частини міста – вежу Корнякта (Катедральний храм Успення Пресвятої Богородиці) та вежу храму св. Архистратига Михаїла, побачити перші оригінальні роботи Я. Г. Розена, відомого за розписами інтер’єрів Вірменської церкви (Катедрального собору Успення Пресвятої Богородиці), насолодитись величним звучанням органа під час концерту у Будинку органної і камерної музики, дізнатись про особливості та важливість “правильної” реставрації. Особливістю екскурсій є те, що подібна нагода для учасників випадає нечасто, оскільки більшість пам’яток та об’єктів, представлених у рамках святкувань, зазвичай закриті для відвідувачів.  Усі екскурсії та заходи є безкоштовними для відві­дування. Для того, щоб взяти участь в екскурсіях, необхідно попередньо зареєструватись на інтернет-сторінці міськради www.city-adm.lviv.ua. Реєстрація триває до 7 вересня.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8330 / 1.55MB / SQL:{query_count}