Засекречені газові ліміти

“Нафтогаз України” приховує інформацію, про те чи надані ліміти блакитного палива для “Львівтеплоенерго”

“Нафтогаз України” приховує інформацію, про те чи надані ліміти блакитного палива для “Львівтеплоенерго”

Упродовж тижня “Пошта” намагалася з’ясувати в НАК “Нафтогаз” на якій стадії зараз перемовини про надання лімітів ЛКМП “Львівтепоенерго” і чому досі про них не вдалося домовитись. Адже саме через відсутність лімітів на газ частина львів’ян не має гарячої води. Однак після тривалого відмовчування, редакції зателефонували з прес-служби НАК “Нафтогаз” і повідомили, що це… внутрішня інформація і надавати вони її не будуть, натомість порадили звернутися за коментарями до львівських тепловиків.  

У “Львівтеплоенерго” “Пошту” вкотре запевнили, що перемовини тривають. “Зараз в Києві перебуває заступник директора, він намагається домовитись. Ми сподіваємося, що ситуацію вдасться врегулювати завдяки розумінню газовиків. Адже, якщо дивитись загалом по Україні, Львів має дуже хороший рівень розрахунку з за блакитне паливо”, – розповіла речник “Львівтеплоенерго” Ганна Пищула. 

У “Львітеплоенерго” кажуть, що ситуація є дуже дивною. Адже на Сході, де рівень розрахунків нижчий, а борги значно вищі, – чомусь проблем з відключенням газу не виникає. 

На момент здачі номера до друку газ було відключено десяти львівським котельням. Як повідомили тепловики, гаряча вода не подається до 45 споживачів. З них через ремонтні роботи відключені шість будинків у Личаківському районі, а ще шість не отримують гарячу воду через заборгованість. 

Натомість, 22 споживачі у Львові та 9 споживачів у Вин­никах не мають цього блага  через перекриття газу до котелень на вул. Академіка Павлова, 6б, Вітовського,38, Венеціанова, 15, Свободи, 6/8, Коновальця,103, Зелена,111, Кільцева, 2 (Винники), Довбуша, 20, М.Печери, 69, Шевченка, 42. У “Львівтеплоенерго” сподіваються, що решту котелень відключати не будуть. 

ДО ТЕМИ

На ремонт до опалювального сезону “Львівтеплоенерго” витратили близько 20 млн грн. Як інформує прес-служба львівської міської ради, тепловики готують мережі, котельні і ЦТП. Наразі 97%  котелень вже готові до зими. “Основні роботи, які були заплановані під час літньої ремонтної кампанії на стадії завершення. Усі об’єкти до сезону будуть підготовлені вчасно”, – зазначили у “Львівтеплоенерго”. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8099 / 1.54MB / SQL:{query_count}