Призупинити автомобільний безлад!

Львівська молодь закликає владу якнайшвидше подбати про пішохідний простір для містян і туристів 

Львівська молодь закликає владу якнайшвидше подбати про пішохідний простір для містян і туристів 

Ініціатори акції “Дайте пройти” (виступають проти паркування автомобілів на тротуарах міста – “Пошта”) і активісти Всесвітнього будівельного форуму SSC вимагають від влади Львова впорядкувати транспортний рух у середмісті. Про це вони заявили в своєму листі міському голові Андрієві Садовому. 

Зі слів Дем’яна Данилюка – одного з організаторів акцій протесту “Дайте пройти” – у Львові вкрай відчутним є брак пішохідного простору! Бо через постійне збільшення кількості автомобілів поза увагою чиновників залишаються проблеми пішоходів і велосипедистів. Нині водії паркуються там, де заманеться:  на тротуарах, велосмугах, у парках! Врешті-решт треба припинити цей безлад, кажуть небайдужі львів’яни. 

Кількість автівок у місті щороку зростає і зростатиме далі, тому, як  наголошують активісти, влада має подбати про пішоходів і громадський транспорт. Доцільно було б, на їхню думку, перекрити для руху приватного транспорту центральну частину міста. Це дало б змогу вивільнити більше місця як для пішоходів, так і для громадського транспорту. 

“Треба якнайшвидше запустити низькопідлогові автобуси на кожному маршруті. Це реальна потреба людей у інвалідних візках, батьків із дітьми у візочках, пенсіонерів. Варто розширити й пішохідний простір, зокрема збільшити кількість пішохідних вулиць і площ, –  йдеться у зверненні до міського голови. – Обмежу­вачі паркування по краях тротуарів, зокрема стовпці, клумби, велостійки, є нормою оформлення міських вулиць.

Жоден інвестор не будуватиме паркінгів, коли у нас залишають автівки де завгодно. Їх збудують тоді, коли тротуар стане місцем лише для пішоходів”.

Машини на тротуарах, на думку активістів Всесвітнього будівельного форуму SSC, можуть стати перепоною для розвитку туризму.  “Поляки, німці, італійці, які приїжджають подивитися на наше місто і витратити тут гроші, змушені тулитися поміж брудних автомобілів. Це важко назвати відпочинком чи екскурсією! Автомобілі на тротуарах і площах – це шкода як місту, так і підприємцям”, – зазначено у листі. 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8251 / 1.54MB / SQL:{query_count}