Допомогти чотирилапим безхатченкам

Не один десяток собак чекають свого господаря в ЛКП “Лев”

Не один десяток собак чекають свого господаря в ЛКП “Лев”

Молоді та здорові собаки, що готові служити людям, але тимчасово перебувають в ЛКП “Лев”, щодня чекають, що їх заберуть нові господарі. Вони потрапили туди через байдужість людей, що принесли їх в притулок чи викинули на вулицю. Всі собаки в притулку є щеплені та стерилізовані, тому цілком безпечні для майбутніх господарів. Про це “Пошті” наголосила Марина Путіліна, волонтер Західноукраїнського товариства захисту тварин, яка завітала до редакції видання.  

Утримування та лікування чотирилапих витратна справа, тому є потреба у  коштах, кормах та ліках. Волонтери, які допомагають виходжувати хворих собак, та збирають кошти на стерилізацію, закликають людей не бути жорстокими і байдужими.

“У нашій державі є велика проблема з безпритульними тваринами.  Українцям бракує соціальної відповідальності! Буває, що господар певний час побавився тваринкою, а згодом вона йому набридла, і він викидає собаку чи кота на вулицю, – зазначає волонтер Марина. – Нам варто скористатися європейським досвідом чіпування всіх тварин і внесення в базу їхніх даних. Завдяки цьому легко відшукати власника тварини, яка чомусь поневіряється вулицями”. 

Окрім цього, на думку співрозмовниці, також потрібно запровадити курси, на яких навчатимуть як поводитись із тваринами, чим їх годувати, як доглядати, бо багато людей не знають цього. 

“Стовідсотково гуманно вирішити проблему з без­дом­ними тваринами дозволила б державна програма стерилізації. Але на це завжди бракує коштів. Скажімо, у приватному кабінеті вона коштує до 500 грн”, – зазначає волонтер Західноукраїнського товариства захисту тварин. 

Тим часом у Львові до 17 серпня триватиме фотовиставка безпритульних тварин. Світлини можна оглянути за адресою: Героїв УПА, 72.

P.S. Собак, що на фото, можна забрати, зателефонувавши за номером: 068 – 185 – 45 – 69 (Марина) або за адресою: вул. Промислова, 56. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8038 / 1.54MB / SQL:{query_count}