Хаос у транспортному розкладі

Халатність львівських водіїв шокує педантичних іноземців

Халатність львівських водіїв шокує педантичних іноземців

Транспортна система Львова могла б бути кращою! Однак це не заважає транспортникам говорити про підвищення цін на проїзд. Якість надаваних ними послуг не відповідає вартості, яку вони пропонують. 

Багато львів’ян скаржаться на те, що із самого ранку до пізнього вечора не можуть доьратися додому. Маршрутки або не їдуть узагалі, а проїжджають повз порожніми. 

Активний іноземець із Сокільників 

Цього тижня до редакції “Пошти” звернувся громадянин Німеччини, який живе у Сокільниках, з проханням допомогти. Він уже не перший місяць відстежує графік руху маршруток і не може змиритись із тим, що водії абсолютно його не дотримуються! Людина, яка звикла, що все має  виконуватись чітко, з педантичністю, не розуміє, як українці миряться з такою недбалістю у сфері послуг. Громадський транспорт, яким користується величезна кількість пасажирів, на його думку, має працювати як злагоджений механізм, щоб люди могли чітко спланувати свій день. А в нас – суцільний хаос. 

Пан Ганс стверджує, що водії нехтують усі правила: не виїжджають за розкладом, стоять на зупинці стільки, скільки хочуть, не додержують визначеної швидкості руху, а ввечері узагалі їдуть до парку швидше, аніж належить. Також, зі слів іноземця, в салонах автобусів темно, подекуди брудно.  

Приміром, згідно із графіком, який висить на зупинці біля ТЦ “Кінг-Крос”, перша маршрутка до центру мала б виїжджати о 6.03, остання – о 23.13. Однак за нотатками пана Ганса, які є такими вичерпними, що не виникає сумнівів у їх правдивості, це не відповідає дійсності. 

“Коли я телефонував директору АТП №1, запитуючи, чому немає маршрутки, він завжди щось вигадував: то несправний технічний стан автобуса, то водій захворів, то ще щось. Але ж я бачив, що вона просто стоїть збоку і водій не збирається нікуди їхати”, – обурено каже Ганс Ленгерсдорф. 

“Свій” графік 

“Пошта” намагалась з’я­сувати, чому керівництво АТП №1 (нагадаємо: воно обслуговує радіальні маршрути) не стежить за тим, як працюють його підлеглі. Заступник директора Олег Батючок, коли “Пошта” звернулась до нього по коментар, спочатку довго відмовлявся щось пояснювати, а коли все ж таки погодився, то запевнив, що у них “свій” графік руху… 

У міському управлінні транспорту і зв’язку “Пошті” пояснили, що є відповідна процедура вирішення таких питань. “Людина може прийти і написати заяву, яку розглянемо і вживемо заходів. Але відповідальність за роботу на маршруті покладена на дирекцію АТП. Час до часу проводимо рейди з перевірки руху громадського транспорту. Проте у Львові 600 автобусів, а в нашому управлінні  лише п’ять працівників”, – пояснив “Пошті” Микола Жук, начальник управління транспорту і зв’язку міськради.  

Обіцянки обіцянками, а змінити систему “моя хата скраю” буде нелегко не лише одному німцеві, а й половині Європи. Адже чиновники не їздять маршрутками, тому їх це не болить… 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7576 / 1.55MB / SQL:{query_count}