Штраф за передвиборчу агітацію

У Львові визначили 158 місць, де дозволили безкоштовно розміщувати агітки партій та кандидатів мажоритарнитків 

У Львові визначили 158 місць, де дозволили безкоштовно розміщувати агітки партій та кандидатів мажоритарнитків 

Розпочалась передвиборча кампанія – 2012, а разом із нею і час нових облич на рекламних щитах. Аби місто тотально не заклеїли політичними обіцянками будь-де, у Львові визначили місця стендів та дошок оголошень для розміщення матеріалів передвиборчої агітації кандидатів у депутати. Отож, міські комунальники визначили 158 місць, де розміщено стенди, призначені для безкоштовного розклеювання агітації. 

Щоправда, навряд чи почують усі штаби партій та майбутніх парламентарів прохання не клеїти агітацію на стовпах, пам’ятках архітектури та деревах. Під час попередніх виборів місто захлиналося у політичних паперах, які потім доводилося тяжко здирати бабусям-двірничкам…

КОМЕНТАР

Іван Лозинський,голова Личаківської райадміністрації м. Львова:

- У нашому районі є 21 щит, де можна розміщувати передвиборчу агітацію. Якщо їх буде замало, звісно, доставимо. Ми завчасно їх підготували: зняли старі наклейки, пофарбували. У тих місцях, де традиційно розклеювали агітацію незаконно, встановили нові стенди. Крім того, у Личаківському районі один із мобільних операторів встановив дошки в під'їздах будинків, де також можна вивішувати інформацію. А ось за несанкціоноване розміщення реклами будемо штрафувати! Навіщо засмічувати місто?! 

Тим часом, за несанкціоноване розклеювання по місту оголошень чи агітаційних матеріалів передбачено штраф у розмірі від 340 до 1360 грн, а на посадових осіб, суб’єктів підприємницької діяльності – від 50 до 100 неоподаткованих мінімумів (себто, максимум – 1700 грн).

Як розповіла “Пошті” Інна Свистун, керівник КП “Адміністративно-технічне управління” міськради, процедура боротьби з несанкціонованою політичною рекламою – аналогічна як зі звичайною незаконною рекламою. 

“Порушнику буде скерована вимога про добровільний демонтаж у певний термін. Якщо ж він цього не зробив, то на нього буде складено подання на притягнення до відповідальності. Опісля – примусовий демонтаж, – каже співрозмовниця. – У місті встановлені спеціальні інформаційні стенди для розміщення оголошень. Пошук порушників ми здійснюємо самостійно, адже у всіх кандидатів є виборчі штаби, куди ми й скеровуємо свої вимоги. Поза тим, не маємо великої кількості працівників, які б займались цим питанням. Так, один район для контролю за благоустроєм має лише одного інженера. Це ж мізер…”. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7382 / 1.55MB / SQL:{query_count}