Залізничні заручники

Швидкісний Hyundai вперше не виїхав зі Львова до Києва, а через спеку потяги запізнюються до станцій призначення 

Швидкісний Hyundai вперше не виїхав зі Львова до Києва, а через спеку потяги запізнюються до станцій призначення 

Улітку почастішали випадки запізнень поїздів, особливо це стосується проміжних станцій у потягах дальнього сполучення. Так, у неділю, 5 серпня, потяг № 135 Чернівці – Одеса запізнився до Львова більше ніж на пів години. Як розповіли “Пошті” в прес-службі Львівської залізниці, причиною стала несправність локомотива, через яку потяг прибував до всіх станцій перед Львовом майже із годинним запізненням. Проблему усунули, замінивши несправний локомотив. 

Ще один залізничний інцидент стався цього вівторка – швидкісний Hyundai взагалі не виїхав зі Львова до Києва (він мав виїхати о 07.00). Частина пасажирів здала квитки, а решту о 08.00 пересадили на інший потяг. 

Пояснень щодо цієї ситуації “Пошта” не отримала ні в “Укрзалізниці”, ні в її львівському підрозділі. За інформацією столичних ЗМІ, причини ситуації – технічні. 

Окрім цілої низки вищезгаданих причин спізнень потяга, залізничники вважають великою проблемою високу температуру надворі. Так, з їхніх слів, машиністи змушені зменшувати швидкість руху через надмірне нагрівання рейок. Коли температура повітря значно підвищується, метал, з якого виготовлені рейки, розширюється. Це може деформувати колію і, таким чином, загрожувати безпеці руху. У спекотні літні дні на деяких ділянках рейки залізничного полотна розігріваються до понад 50°С, інформує “Укрзалізниця”.

Проблемою для пасажирів є не лише повільна їзда, а й неймовірно висока температура у вагонах. “Вентиляція в нас є у всіх вагонах, а от кондиціонери мають близько 40%. Вікна також відкриваються не всюди, переважно через одне, щоб не було протягів. Взагалі, вікна відкривати має тільки провідник, щоб людина не травмувалась, чи не випала з потяга”, – каже “Пошті” Юлія Грабова, заступник начальника прес-центру Львівської залізниці.  


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7361 / 1.54MB / SQL:{query_count}