Туристів більшає

Після Євро-2012 у туристично-інформаційних центрах міста побільшало відвідувачів

Після Євро-2012 у туристично-інформаційних центрах міста побільшало відвідувачів

Євро-2012 вже дає перші результати – кількість туристів за моніторингом, який проводить туристично-інформаційний центр, зросла в порівнянні з липнем минулого року на 25%. Так за один місяць до центру звернулося дві тисячі гостей (з них 901 – іноземці), тоді як в 2011 році – 1650. 

Найбільше звернень від українських туристів, це насамперед люди із Києва, Харкова, Донецька, Криму, Івано-Франківська, Рівного та Тернополя. Що ж до іноземців – то більшість їх прибуває з Польщі та Німеччини. Чимало звернень від туристів з Росії, США, Франції, Білорусії та сусідніх країн. Були також гості з Перу, Мексики, Італії, Бразилії, загалом ще 42 країни.

“Цікаво, що в туристично-інформаційні центри у липні звернулось більше людей, ніж у червні. Це можна пояснити тим, що на час Євро-2012 в місті було багато волонтерів, які надавали необхідну інформацію. Зараз туристи переважно звертаються з питаннями про конкретні об’єкти та за картами, які в нас безкоштовні. Їх також цікавлять місця, де можна поселитися. Багато запитань надходить стосовно транспортної схеми та сполучення з іншими містами України”, – розповіла Надія Радіоненко, директор Центру розвитку туризму Львова.

Продовжують свою роботу і туристично-інформаційні центри в аеропорту та вокзалі. За липень їхні працівники зафіксували 3071 туристів.  

§   Порівняльна статистика: географія звернень 

0461q_700x344.jpg
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7651 / 1.53MB / SQL:{query_count}