Губернатор захистив “Ензим”

Михайло Костюк наклав мораторій на перекриття стоків дріжджзаводу

Михайло Костюк наклав мораторій на перекриття стоків дріжджзаводу

“Львівводоканалу” не вдалося перекрити стоки “Ензиму” через опір, який чинили його працівники. Нагадаємо, міські чиновники, звинувативши дріжджзавод у появі смороду у Львові вирішили минулої середи відключити його від каналізації. Однак працівники підприємства заблокували стічний колектор і влаштували цілодобові чергування.

У цю ситуацію втрутився вже й керівник області. Так, у четвер, 26 липня, на вимогу Михайла Костюка відбулось позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Для участі у роботі комісії були запрошені усі сторони конфлікту, зокрема, керівництво “Ензиму”, “Львівводоканалу”, екологічна та санепідеміологічна служби, а також представники правоохоронних органів, прокуратури, Львівської міської ради та особисто мер Львова Андрій Садовий.

На цьому засіданні губернатор наклав місячний мораторій на перекриття стоків дріжджового заводу “Ензим”. 

За словами голови Львівської ОДА, за цей час обидва підприємства – “Львівводоканал” та “Ензим” мають оцінити свої фінансові можливості, а через місяць – подати плани модернізації власних очисних споруд з термінами їх виконання, інформує прес-служба ЛОДА. “Обидва підприємства повинні скласти виважений план дій, розрахувати свої фінансові можливості і лише після цього формувати технічну політику”, – заявив Михайло Костюк.

У цей же час “ензимівці” днями знову пікетували стіни ратуші. В основному під мерію під час сесії прийшли жінки, бо за їхніми словами для охорони колектора потрібна чоловіча сила, оскільки працівники заводу не дають перекрити комунальникам стоки свого підприємства. Депутати погодились заслухати звернення від них. 

Міський голова будь-яких конструктивних розмов і пояснень з пікетувальниками, схоже, уникає. На запитання, яке рішення було прийняте на зібранні в ЛОДА , відповів: “Рішення дуже просте – щоби всі були багаті та здорові”. 

Також, Андрій Садовий заявив, що підприємство “Ензим” має представити “Львівводоканалу” чіткий план дій стосовно завершення робіт по своїх очисних спорудах та інвестувати кошти, щоб стоки, які поступатимуть у міську мережу, відповідали тим нормам, які прописані в законі.  

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8173 / 1.54MB / SQL:{query_count}