Знеструмлене летовище

Новий львівський аеропорт на півгодини залишився без світла, винні не зізнаються  

Новий львівський аеропорт на півгодини залишився без світла, винні не зізнаються  

У четвер, 19 липня, Міжнародний аеропорт “Львів” ім. Данила Галицького через збої в електропостачанні залишився без світла. Однак, на функціонуванні летовища це не позначилось. Зі слів, Галини Винарчик, менеджера з маркетингу, літаки відправляли і приймали. Єдиною незручністю для пасажирів стало те, що не працювала багажна стрічка і виникла затримка в отриманні речей. 

В аеропорту стверджують, що саме “Львівобленерго” припинило енергопостачання у зв’язку із аварією на підстанції, тому довелося перейти на резервне забезпечення. 

Проте у “Львівобленерго” заперечують будь-яку причетність до аварійної ситуації.  “Не знаємо, що стало причиною відключення світла. Бо в нас на підстанції №5, якою живиться розподільча підстанція №13, від якої йдуть кабелі на аеропорт все було в порядку. Адже якби була аварія, то відключеними були б інші споживачі теж. Жодного стосунку до аварії “Львівобленерго” не має!” – запевнила “Пошту” Галина Єлісеєнко, керівник відділу корпоративних зв’язків “Львівобленерго”.

Та як би там не було, ситуацію виправлено. Наразі зі слів Галини Винарчик, аеропорт працює справно, електропостачання відновлено. Також вона зазначила, що нещодавня інформація про те, що в приміщенні летовища протікає дах, є неправдивою. Вода у розставлених на підлозі відрах, була наслідком несправності кондиціонера. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7787 / 1.54MB / SQL:{query_count}