Серпень “подарує” корки через ремонти

Комунальники розповіли “Пошті”, які дороги планують відремонтувати найближчим часом у районах Львова

Комунальники розповіли “Пошті”, які дороги планують відремонтувати найближчим часом у районах Львова

Місто ввійшло у фазу активних ремонтів доріг – одну за одною закривають вулиці у всіх районах Львова. Учора нарешті розпочали роботи на вулиці Богданівській, що була закрита для руху транспорту ще з минулого року, після прокладання каналізаційного колектору. За інформацією міського управління капбудівництва, робоча техніка вже прибула, і сьогодні розпочнуть відновлення дорожнього покриття.

Ремонт проводитимуть на ділянці від вулиці Тракт Глинянський до вулиці Дорога Кривчицька. Виконуватиме роботи фірма “Онур”. Коштуватиме ремонт вулиці Богданівської  17,5 млн. грн. Завершити його планують у вересні, інформує прес-служба міськради. 

ДО ТЕМИ

Голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк ініціює проведення паспортизації та напрацювання системи регламентів доріг Львівщини. Активно включитись у цю роботу керівник області закликав голів РДА і мерів міст обласного значення. “Ми маємо витворити так званий технічний паспорт ремонту доріг в області, тобто провести паспортизацію і напрацювати систему регламентів. Така програма має бути вибудувана на кілька років наперед і враховувати обсяг робіт у режимі експлуатації доріг. Ця система повинна працювати, щоб, незважаючи на різноманітні політичні моменти, не змінювалися обсяг і почерговість робіт”, – наголосив Михайло Костюк, інформує прес-служба ЛОДА. 

У цьому ж районі тривають ремонті роботи на вулиці Архипенка. Там відбувається заміна всіх комунікацій. Як розповіли у відділі комунального господарства Личаківського району, раніше планували завершити ремонт до кінця липня. 

“На вулиці Архипенка зараз тривають серйозні роботи із заміни комунікацій, бо ми натрапили на аварійний газопровід, де відбувся витік газу. Довелося замінити весь центральний газопровід на ділянці від верхнього з’їзду до вулиці Самійленка, тому завершення робіт переноситься на кінець серпня”, – розповів “Пошті” Юрій Равлик, начальник відділу комунального господарства Личаківського району.  

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7582 / 1.54MB / SQL:{query_count}