Знайшли цапа-відбувайла

Усі звинувачення у львівському смороді висувають лише одному підприємству 

Усі звинувачення у львівському смороді висувають лише одному підприємству 

Сморід… Він і надалі дошкуляє львів’янам, особливо коли надворі та в помешканнях спека, а вікно відчинити неможливо через різкий запах нечистот… 

Це питання вже досить довго обговорюється владними структурами, однак результатів ще й досі немає. Щоправда, за спостереженнями “Пошти”, під час Євро-2012 у Львові чомусь не смерділо!

Цього тижня на черговій сесії міські чиновники вкотре звинуватили у цій ситуації фірму “Ензим”. З ними погоджується і міський голова.

“Проблема неприємного запаху чітко встановлена – основним чинником смороду є підприємство “Ензим”. Справи зараз у судах. Вважаю, що це підприємство, не виконуючи усіх відповідних чинному законодавству правил, не має права і далі отруювати життя львів’ян. Юридичне управління опрацьовує необхідні документи. Інших варіантів, як припиняти роботу цього підприємства, не бачу. Звичайно, це треба робити відповідно до чинного законодавства України. Розумію, що є бажання заробляти гроші, але робити їх на здоров’ї громади не дамо”, – зазначив Андрій Садовий, інформує прес-служба міської ради. 

Справа вже дійшла до суду, оскільки іншими методами чинити тиск на підприємство неможливо. Зі слів керівництва “Львівводоканалу”, “Ензим” справно розраховується за воду, яку отримує. Тому відключити його від водопостачання вони не мають права. 

“За останні півроку ми вибудували послідовність юридичних відносин із цим підприємством. За той час назбиралося більш ніж 100 протоколів, якими засвідчені порушення. Всі вони скеровані і підприємству, і всім державним органам. На їх основі виставлені вже чотири преференції на загальну суму близько 6 млн. грн. Йдемо крок за кроком, юридично. Справу вже слухають у суді”, – каже Степан Пакіж, в.о. директора “Львівводоканалу”. 

Раніше експерти, що вивчали питання смороду у Львові, висували низку  причин його появи, які були достатньо обґрунтованими, але про них всі чомусь забули. Звинуватити ж одне  підприємство набагато простіше, аніж промивати старі труби і встановлювати гідрозатвори на дощоприймачах. 

Учора у “Львівводоканалі” “Пошті” так і не змогли пояснити, що конкретно ще робиться для усунення неприємного запаху. 

“У понеділок буде звіт про дослідження. Багато що робиться, але для цього потрібен час. Причиною смороду є тільки промислові підприємства. Сморід розноситься з точки його появи вітром. У безвітряну погоду теж є легкі повітряні потоки. Безумовно, мало б більш смердіти біля того місця, де відбувається скид. Але хто це виміряв, я не знаю. Яка різниця: більше смердить чи менше, головне, що смердить”, – сказав “Пошті”, Микола Одуха, заступник головного інженера з питань водопровідного господарства “Львівводоканалу”. 

Говорячи про “Ензим”, ніхто з чиновників не дає жодних доказів(!), що саме цей завод є головним винуватцем смороду в місті. А Микола Одуха, який уже більш ніж півроку займається вивченням цього питання, взагалі не може нічого конкретно пояснити … 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8173 / 1.55MB / SQL:{query_count}