Гроші на трамвай будуть!

Міські депутати погодили залучення коштів для продовження трамвайної колії на Сихів

Міські депутати погодили залучення коштів для продовження трамвайної колії на Сихів

У четвер, 12 липня, на сесії міськради депутати затвердили порядок отримання грошей від Європейського банку реконструкції та розвитку для продовження трамвайної колії на Сихів. Після цього відповідна документація щодо проекту буде скерована у Міністерство фінансів України, а після схвалення ним – у Кабінет Міністрів для видачі відповідної постанови. 

Якщо вдасться все швидко зробити і отримати відповідні дозволи, то погоджувальні процедури закінчаться у вересні цього року. Лише після цього можна буде розпочати реальне виконання робіт, про це розповів Сергій Кіраль, начальник міського управління інвестицій та зовнішньоекономічних відносин, інформує прес-служба міської ради. 

ДО ТЕМИ

Впровадження проекту дозволить задіяти необхідну кількість трамваїв, що дасть змогу щогодини додатково перевозити із Сихова до 4100 пасажирів, у тому числі й пільгових категорій. Реалізація проекту сприятиме скороченню часу проїзду і зменшенню викидів вуглекислого газу в атмосферу, сподіваються в ратуші. 

Гарантом виконання умов кредитного договору комунальним підприємством “Львівавтодор”, що здійснюватиме будівництво,  виступатиме Львівська міська рада. 

Нагадаємо, кредит ЄБРР надається ЛКП “Львівавтодор” для реалізації проекту будівництва трамвайного сполучення між залізничним вокзалом та мікрорайоном Сихів. Для цього повинні продовжити існуючий маршрут №4. Проект “Трамвай на Сихів” обійдеться орієнтовно  у 16 млн євро. Європейський банк реконструкції та розвитку погодився надати ґрант у розмірі 5 млн євро на продовження трамвайної колії, якщо в цьому банку місто візьме позику на

 6 млн. Ще на 5 млн євро цей проект профінансує місто чи держава. Погасити кредити мають до 12 березня 2019 року.  

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7653 / 1.54MB / SQL:{query_count}