Масштабні навчання на Яворівському полігоні

Місцевих жителів чекають певні обмеження та незручності

Місцевих жителів чекають певні обмеження та незручності

Із 16 до 27 липня на Львівщині, на території Яворівського полігона, проходитимуть українсько-американські командно-штабні навчання із залученням військ “Репід Трайдент – 2012”. Цей захід відбудеться у рамках програми міжнародного військового співробітництва “Партнерство заради миру”, в якій наша держава бере участь із лютого 1994 року, інформує прес-група навчань.

Уже зараз до України прибувають військовослужбовці з 15 країн Європи та Північної Америки, що входять до Північноатлантичного альянсу або є країнами-партнерами програми “Партнерство заради миру”. Загалом у цьогорічних навчаннях братимуть участь понад 1400 вояків із України, США, Грузії, Канади, Норвегії та інших країн. До цього заходу долучаться і військові фахівці командування НАТО. Темою цьогорічних навчань є виконання завдань у складі багатонаціо­нальних сил під час операції повного спектра. 

Якщо ви запланували відпочинок у цій місцевості, доведеться терпіти певні незручності, пов’язані з проведенням військових навчань та посиленими заходами безпеки з боку військовослужбовців. Зокрема, під час навчань запланований рух військових колон. Тому в деяких зонах автошляхів на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки обмежать рух цивільного автотранспорту. Залучатимуть і бронетехніку, проводитимуть навчальні стрільби зі стрілецької зброї.

Військові радять не збирати грибів та ягід у лісосмугах на території полігона – деякі визначені зони у цей період будуть закритими. Керівництво навчань наполегливо просить не відвідувати місць розташування навчальних ділянок полігона.  

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7815 / 1.53MB / SQL:{query_count}