Тепловики готують сани влітку

“Львівтеплоенерго” до початку опалювального сезону розпочало заміну теплотрас, тому частина городян – без гарячої води 

“Львівтеплоенерго” до початку опалювального сезону розпочало заміну теплотрас, тому частина городян – без гарячої води 

У Львові активно замінюють старі тепломережі. Цьогоріч планується замінити до 15 км трубопроводів. Наразі триває ремонт магістральної тепломережі по вул. Чмоли. Комунальники кажуть, що вона є особливо важливою, адже нею подається теплоносій у весь Франківський район. Як зазначили у “Львівтеплоенерго”, минулого опалювального сезону на цій теплотрасі були прориви, оскільки, вийшов термін експлуатації цих трубопроводів. Тому заміна цієї мережі забезпечить надійне теплопостачання у зимовий період мешканцям Франківського району.

“Якщо хочемо мати добре тепло взимку, треба до цього готуватись. Цього року ми планово міняємо 16 км теплотрас. Ділянка на вул. Чмоли – це одна з найбільш аварійних ділянок на нашому комунальному підприємстві. Вона була покладена у 1967-му. Зараз триває заміна трубопроводу, довжиною 513 м. Якщо порахувати коефіцієнт корисної дії, то реально втрати доходили до 40%. Нині, коли ми замінюємо і ставимо нову трубу, то втрати будуть 7% на 1 км. Проект був розроблений у два роки тому, його вартість – 13,5 млн грн. Думаю, що в 11,5 млн грн ми вкладемось. Під час гідравлічних випробувань виявили сім поривів на цій ділянці. Тому, щоб мешканці Франківського району комфортно себе почували в опалювальний сезон, ми ці роботи виконаємо”, – каже очільник Львова Андрій Садовий. 

Роботи проводять ремонтні бригади “Львівтеплоенерго” самостійно, без залучення підрядної організації і триватимуть вони до початку опалювального сезону. Заміну магістральної тепломережі по вул. Чмоли проводять за гроші мешканців, які вони платять за тепло. 

Головний інженер “Львівтеплоенерго” Володимир Штейбарт стверджує, що  до початку опалювального сезону цього року планують відремонтувати до 15 км теплових мереж, а на наступний рік планується масштабна кaмпанія зі заміни магістральних мереж від ТЕЦ 1.

“Нині вже замінено понад 5 км теплових мереж. У цілому плануємо, якщо в двотрубному вимірі, то понад 7 км. Зрозуміло, що ми всі мережі не зможемо замінити, тому що на це треба не десятки мільйонів гривень, якими ми можемо оперувати, а сотні мільйонів. Але ми добре провели гідравлічні випробовування, виявили всі дефекти, по мірі необхідності їх ліквідовуємо. У той час на наступний рік плануємо вже таку масштабну кампанію – заміну магістральних мереж від ТЕЦ-1”, – розповів Володимир Штейбарт. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7478 / 1.54MB / SQL:{query_count}