Захистити чотирилапих

Європейські ветеринари розпочали масову стерилізацію львівських безпритульних собак

Європейські ветеринари розпочали масову стерилізацію львівських безпритульних собак

У Львові підписано договір про спів­працю між Міжнародним фондом “Чотири лапи” та ЛКП “Лев”. У рамках співпраці іноземні фахівці на базі ЛКП “Лев” упродовж кількох тижнів будуть виловлювати львівських безпритульних собак, проводити стерилізацію, дезінфекцію та  вакцинацію проти сказу. 

КОМЕНТАР

Анатолій Забарило, депутат Львівської міськради V скликання, автор "Правил утримання і поводження з тваринами у м. Львові":

- Трішки допомоги (за що дякуємо) і дуже багато піару. Не потрібно вчити наших фахівців робити стерилізацію - вони це вміють, не потрібно агітувати владу за гуманне ставлення до тварин - влада це розуміє. Потрібно лише виконувати муніципальну програму зменшення кількості безпритульних тварин у м. Львові гуманним способом. Крапка. Прес-конференції, автомобілі під ратушею, працівники в гарних уніформах - необхідний атрибут використання європейських грантів, і ми це розуміємо. 

Як повідомляє прес-служба міськради, шестеро фахівців із Європейського Союзу здійснять також реєстрацію безпритульних чотирилапих.

Нагадаємо, в рамках уже іншого проекту – “S.O.S” –   Європейський Союз виділяє Львову на два роки 298 тисяч євро для вирішення проблем із безпритульними тваринами. За ці гроші впровадять програму обліку та реєстрації безпритульних тварин, проведуть два соціологічні опитування з метою визначення рівня свідомості мешканців щодо поводження з тваринами. За грантові гроші також проведуть два дослідження чисельності безпритульних тварин та її динаміки в районах Львова, – інформує прес-служба міськради. Розпочнуть проект наприкінці року.  

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7900 / 1.54MB / SQL:{query_count}