Дорожніх чудес не буває

До Євро-2012 на Львівщині капітально відремонтують лише дорогу до Шегинь. Шлях до Тернополя зробити не встигають 

До Євро-2012 на Львівщині капітально відремонтують лише дорогу до Шегинь. Шлях до Тернополя зробити не встигають 

Окрім весняного латання доріг, нині на Львівщині проводять їхню ревізію. Як розповів новий начальник Служби автомобільних доріг у Львівській області Тарас Сиротинець, у їхньому штаті є 15 інспекторів, які сьогодні перевіряють стан доріг.    

Сьогодні в області триває ямковий ремонт, на дорогах державного значення він майже закінчений. На дороги Львівщини, а це 8378 км, цьогоріч передбачено 98 млн грн, із яких на ямкові ремонти уже витрачено 24 млн грн. Як зазначають у Службі автомобільних доріг, головні напрямки, які хочуть покращити, – це Львів – Тернопіль, Львів – Луцьк, Сколе – Славське. 

“Чудес не буває. Ситуацію, яка є сьогодні, не вдасться виправити за один день чи місяць. Після того як бу­де проведено інвентаризацію доріг, потрібно визначити господарів, що призведе до реорганізації основного підрядника – “Львівського обл­автодору”. Ця структура працює вже довгий час, і я вважаю, що вона застаріла”, – розповів Тарас Сиротинець.  

ДО ТЕМИ

Люди нарікають на неякісний ремонт багатьох доріг, зокрема в Самборі, Турці, Бірках, Лисиничах. “Є багато зауважень та нарікань на дорогу в Раві-Руській, яка була у жахливому стані, її відремонтували, а зараз є масові звернення, щоб обмежити рух вантажного транспорту. Мешканці нарікають і на дороги біля Радехова, де був неякісно виконаний ямковий ремонт”, – каже Тарас Сиротинець.     

Наразі на Львівщині в основному латають дороги, що не практикують за кордоном. “Хотілося б уникнути ямкового ремонту, але, наскільки нам це вдасться, невідомо, бо не вистачає грошей. Також залишилось багато об’єктів у гірських районах, які не відремонтовані після повені. Ми хочемо зробити, щоб при виконанні будь-яких ремонтів доріг був присутній інспектор, який контролюватиме якість, і від підрядника – інженер чи керівник дільниці”, – розповідає Тарас Сиротинець.  

Напрямок Львів – Тернопіль не встигнуть відремонтувати до футбольного чемпіонату. До Євро-2012 на цьому відрізку планують зробити лише 20-ти кілометрову ділянку від Винників та частково дорогу біля Золочева. А від Сколе до Славського запланований капітальний ремонт. “Сьогодні там 8 км дороги відремонтовано турецькою фірмою “Онур”, щоб закінчити роботи, ми просимо близько 50 млн грн. Адже не може бути такого, щоб половина нашого річного плану була використана на один об’єкт. А цього року там планують виконати ремонт на ділянці 13,8 км”, – каже Тарас Сиротинець.   

Як писала “Пошта”, нещодавно мешканці Львова, Харкова, Дніпропетровська, Вінниці, Києва, Одеси, Ялти зібрали 1865 підписів під гаслом “Ми не дамо померти гірськолижному курорту Славське!” і скерували їх президентові, прем’єр-міністрові, голові ВРУ, голові Львівської ОДА і голові облради.

Сьогодні ж активно тривають роботи на дорозі Львів – Шегині, яку ремонтують до Євро-2012 і яка має бути закінчена до 1 червня. Ремонтуватимуть також дорогу в Городку. Як зазначив Тарас Сиротинець, Служба автомобільних доріг працює над тим, щоб організувати рух навколо цього міста, що би зняло навантаження з проїжджої частини Городка.  

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7690 / 1.56MB / SQL:{query_count}