На день народження Львова!

На День міста, 4 – 6 травня, проведуть фестиваль середньовічної культури, автомобільні перегони та концерти провідних зірок української естради

На День міста, 4 – 6 травня, проведуть фестиваль середньовічної культури, автомобільні перегони та концерти провідних зірок української естради

Цьогоріч День міста Лева триватиме з 4 до 6 травня (офіційне відкриття 5 травня). Протягом цього часу для львів’ян та гостей буде організовано безліч цікавих заходів та акцій, що відбуватимуться у різних локаціях: просп. Свободи, пл. Ринок, Музей народної архітектури і побуту (Шевченківський гай), пл. Міцкевича, подвір’я Палацу мистецтв, Парк культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького. Тож святкуватиме усе місто!

 

4 травня (пл. Ринок, пл. Адама Міцкевича) – виступи українських гуртів:

19.00 – концерт гурту “Патриція” (пл. Ринок);

21.00 – виступ групи “ТіК” (пл. Адама Міцкевича).

 

ДО ТЕМИ

Від завтра, 27 квітня, у Національному музеї (просп. Свободи, 20) діятиме виставка старовинних суконь і дамських аксесуарів періоду кінця XVIII –  початку XX ст. з приватної колекції Марини Іванової.

Ця колекцiя – єдина підбірка в Україні, якою може похвалитися далеко не кожен європейський музей. Усі речі прекрасно збереглися і мають музейне значення. Колекція налічує чотири десятки розкішних аристократичних дамських суконь, що яскраво ілюструють кілька епох європейської моди того часу, близько сотні старовинних сумочок.

У рамках виставки – фотопроект “Фотогалереї Юрiя Тiтовця”, концерти камерної музики, лекції з iсторiї  моди, показ сучасних моделей та перформанси вокальних та танцювальних колективів. 

4 – 6 травня (пл. Адама Міцкевича) – перший етап Відкритого чемпіонату України з ралі “ІХ Галіція” – “Ворота України-2012”. 

Також відбудеться Міжнародний фестиваль старожитніх автомобілів “Гран- прі Львова”. Автомобільні змагання пройдуть історичною трасою “Львівський трикутник” (вул. Вітовського та пл. Ринок).

 

5 травня (просп. Свободи, пл. Ринок, Палац мистецтв)

11.00 – Загальноміський парад за участі історичних героїв-засновників Львова, народних колективів, спортивних федерацій та учасників різноманітних львівських колективів, до якого, за попередніми прогнозами, має долучитися близько двох тисяч людей. Парад розпочнеться з 

просп. Свободи, далі на пл. Ринок.

11.45 – Відкриття святкувань з нагоди Дня міста. Урочисте підняття прапора та вітання міського голови (пл. Ринок).

14.00 – Виступи дитячих та юнацьких колективів (пл. Ринок ).

19.00 – Святковий концерт за участю Ніни та Тоні Матвієнко, Павла Табакова та академічного симфонічного оркестру “INSO-Львів” (пл. Ринок ).

21.00 – Rock-H з програмою “In vinko veritas” (Палац мистецтв).

 

5 – 6 травня (Шевченківський гай) 

10.00 – Фестиваль середньовічної культури “Львів стародавній”. До міста Лева завітають представники лицарських клубів з багатьох міст України та з-за кордону. Основними подіями фестивалю стануть лицарський турнір, масові поєдинки воїнів та давні лицарські забави.

 

5 – 6 травня (Парк культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького).

12.00 – Міжнародний фестиваль футболу “Великий м’яч”. Головна мета фестивалю – об’єднати людей, які люблять цей спорт, навколо культурних та духовних цінностей для спілкування, взаєморозуміння, вирішення соціальних проблем та створення позитивних емоцій та атмосфери під час підготовки та проведення футбольних чемпіонатів.

 

6 травня (пл. Ринок, Палац мистецтв)

13.00 – Спільна міжконфесійна молитва за Львів. (пл. Ринок )

17.15 – Святковий концерт “Батяруй із “Львівським”, на якому виступатимуть: Тарас Чубай, Кузьма з програмою “Кузьма джазує”, Віктор Морозов, батяр-бенд “Галичина” та балет “Життя”. (пл. Ринок ).

20.30 – Джаз-колектив “Raczoforte” з Угорщини (Палац мистецтв). 

P.S. На час святкувань Дня міста чимало вулиць Львова буде перекрито для руху транспорту. Так,  4 травня з 19.00  буде перекрито пл. Адама Міцкевича. Вночі на просп. Шевченка біля готелю “Жорж” буде монтуватися арка, від якої розпочнеться урочиста хода, тому до 5 травня, 14.00,  просп. Шевченка буде перекрито. 

Крім того, 5 травня, 9.00 – 12.00, буде перекрито Сихівський міст, з 12.00 до 18.00 –  перекриють вул. Вітовського, вул. Стрийську. Центр міста, де відбуватимуться основні заходи, також  перекриють.  

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7545 / 1.58MB / SQL:{query_count}