До Львова – небом

Нині президент УЄФА інспектує новий стадіон, а Віктор Янукович відкриває нове летовище

Нині президент УЄФА інспектує новий стадіон, а Віктор Янукович відкриває нове летовище

Нарешті сьогодні зранку офіційно відкриють новий львівський авіатермінал. Відкривати його будуть президент України Віктор Янукович разом із президентом УЄФА Мішелем Платіні, який попередньо побуває з ревізією на стадіоні.   
“Згідно з графіком будівництва та здачею в експлуатацію аеропорту, всі процедури пройдені, технологічне обладнання працює. Думаю, ми завтра побачимо абсолютно здорову картину, і 13 квітня із нового термінала аеропорту “Львів” вилетять в небо перші міжнародні рейси”, – запевняє голова Львівської ОДА Михайло Костюк. 
Якщо зараз з аеропорту “Львів” польоти здійснюють 11 авіакомпаній, то цього року планують запустити 12 нових. За словами керівника області, тривають перемовини з кількома авіакомпаніями, як українськими, так і сусідніх країн. 
Тим часом уже кілька днів у Львові перебуває робоча група УЄФА. Завтра на стадіоні “Арена Львів” відбудеться її засідання. Після цього стане відомо, що ще потрібно підготувати до футбольного свята. 

ДО ТЕМИ

Загальна вартість будівельних робіт становить 4 млрд 300 тис. грн. За словами Михайла  Костюка, сьогодні профінансовано 4 млрд 200 тис. грн. Загальна площа аеровокзалу – 48 тис. м кв. Пропускна спроможність – 2 тисячі пасажирів на годину (для порівняння: старий аеропорт – 300 пас./год.). У новому аеропорту працюватимуть 690 осіб із середньою зарплатою 2,7 тис. грн. 

“Щодо стадіону, будуть розглядати питання пусконалагоджувальних робіт, зокрема, медійного, волонтерського, акредитаційного центру та забезпечення їх необхідним устаткуванням. Буде розглянуто також технологію і графік передачі УЄФА стадіону на час проведення Євро-2012, яка запланована в середині травня”, – каже Михайло Костюк.
Візит двох президентів спричинить для водіїв справжнє пекло, бо буде паралізований рух у центрі міста, у районі вулиці Стрийської та аеропорту.
Віктор Янукович також візьме участь у нараді, присвяченій розвитку спортивної, транспортної та туристичної інфраструктури області для отримання права проведення зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор 2022 року.
“На сьогодні у нас розробляється концепція та розглядається національний проект “Олімпійська надія-2022”. Президентові буде запропоновано проект з усіма технологічними моментами. Ми дійсно сьогодні ведемо дискусію і презентується проект “Олімпійська надія”, і тут не просто є слово “надія”. Бо ми не говоримо, що буде відбуватися той чи інший захід. Ми говоримо про можливість проведення такого заходу і ведемо його під індексом “надія”, – каже керівник області.За прогнозами чиновників Львівської ОДА, Олімпіада-2022 може принести Львівщині 100 тисяч робочих місць і ще півмільйона в суміжних галузях. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7538 / 1.55MB / SQL:{query_count}