Безплатні юридичні консультації

Жителям Львівщини радять, як захистити порушені права

Жителям Львівщини радять, як захистити порушені права

Мешканці віддалених районів Львівської області можуть отримати безкоштовні правові консультації з питань судового захисту прав власності та трудових прав у виїзних консультаційних центрах безпосередньо у районах та селах. Проект “Підвищення рівня правової обізнаності про доступ до правосуддя незахищених верств населення Львівщини реалізують фонд “Право і демократія” у партнерстві з Центром європейської інтеграції та  обласним управлінням юстиції.

Правозахисники кажуть, що саме через правову необізнаність та відсутність не лише фінансової, а й фізичної можливості отримати кваліфіковані консультації юристів, мешканці віддалених районів області залишилися обмеженими у можливостях звернутися до суду та захистити свої права. 

Про це “Пошті” повідомила прес-служба фонду “Право і демократія”.

Так, у межах проекту особливої уваги надають жителям Сколівського, Турківського, Самбірського, Старосамбірського, Дрогобицького, Яворівського, Золочівського, Буського та Жовківського районів, адже, за спостереженням фонду “Право і демократія”, саме жителі цих районів, мають найменшу можливість для отримання інформації про захист своїх порушених прав.   

Як зазначає директор регіонального громадського благодійного фонду “Право і демократія” Віталій Разік, метою проекту є навчання громадян самостійно відстоювати свої права у судах, надання  практичних навиків щодо звернення у суд. В рамках проекту підготують інформаційні матеріали про захист права власності (земельні правовідносини, ведення фермерського господарства) та трудові правовідносини. Інформацію про графік надання консультацій адвокатами проекту можна отримати у районних відділах обласного управління юстиції. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8828 / 1.53MB / SQL:{query_count}