Невесела їзда

За перевізників, які самовільно змінюють маршрути, може взятися прокуратура

За перевізників, які самовільно змінюють маршрути, може взятися прокуратура

Минулого тижня перевізник, який обслуговує 19-й маршрут, самовільно змінив схему руху, нікого не попередивши. Депутат Львівської міської ради Юрій Кужелюк на сесії міської ради озвучив звернення до прокурора Львова Андрія Стасіва з проханням зобов’язати водіїв цих  автобусів дотримуватися схеми руху. Якщо прокуратура зреагує на користь львів’ян – це буде прецедент. 
“Цей маршрут має їхати на вул. Пасічну по вул. Богданівській. У зв’язку з тимчасовим закриттям останньої для прокладання каналізаційного колектора, згідно з погодженням управління транспорту і зв’язку, автобуси тимчасово мали їздити Дорогою Кривчицькою, але тепер перевізник самовільно змінив маршрут”, – нарікає Юрій Кужелюк. 

ДО ТЕМИ

Учора, 2 березня, шість водіїв маршруту 2а отримали догани через те, що зранку не виїхали на маршрути, розповів “Пошті” заступник начальника управління транспорту і зв’язку ЛМР Андрій Білоус. Автобуси мали їздити з 6-ї ранку, а виїхали на годину пізніше.   

Однак представник перевізника має іншу думку. “На Дорозі Кривчицькій постійно трапляються аварії: там є місця, де дуже завужені частини дороги, де дві великі машини не можуть розминутися, тому треба заїжджати на тротуар. Там щодня траплялося по дві-три ДТП. З представниками ДАІ було проведено обстеження вулиці, і є висновок, що Дорогою Кривчицькою, а ще   вулицею Колумба не можуть їздити автобуси”, – розповів “Пошті” Микола Шкурган, член спостережної ради АТП, яке обслуговує 19-й маршрут. До речі, Микола Шкурган нещодавно очолював міське управління транспорту і був попередником теперішнього начальника Миколи Жука.
Представник перевізника вважає, що їхній автобус взагалі не повинен курсувати Богданівською, а варто продовжити маршрут №35 до Кривчицького ринку. Тим часом депутат Юрій Кужелюк не вірить в інформацію про аварійність Дороги Кривчицької, там багато років їздила маршрутка № 32 (тепер №18), і проблем не було. “Ці маршрути не можна порівнювати, бо якщо був корок чи аварія, колишня 32-га маршрутка не спускалася вниз до Богданівської, а розверталася і їхала назад. 8-й маршрут цією дорогою, не маючи багато пасажирів, легко об’їжджає кривчицький серпантин, а №19-й, їдучи із АС-2 наповнений, їде по цій дорозі у небезпечних умовах”, – пояснює Микола Шкурган. 
Перевізник пояснює, що їздити вулицею Личаківською будуть доти, поки не завершать ремонт вулиці Богданівської. В управлінні транспорту нас запевнили, що незабаром таки змусять 19-ту маршрутку повернутися у Кривчиці. А львів’янам тим часом залишається, як завжди, розраховувати лише на себе. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7769 / 1.55MB / SQL:{query_count}