Естетика на міських фасадах

У ратуші тішаться: у центрі Львова познімали великі вивіски, які спотворюють вигляд будинків

У ратуші тішаться: у центрі Львова познімали великі вивіски, які спотворюють вигляд будинків

У міськраді підсумували боротьбу з неестетичними вивісками  на фасадах львівських будинків. Торік місто отримало новий Порядок розміщення вивісок, який регулює їх встановлення. В документі чітко прописані всі нюанси облаштування цих конструкцій: від законності до  естетичної привабливості. 
За словами Інни Свис­тун, директора КП “Адміністративно-технічне управління” міськради, великогабаритних вивісок, які закривали й спотворювали фасади будинків, минулоріч поменшало. Їх погоджує, змінює або знімає спеціально створена робоча група, яка працює вже півтора року. 

ДО ТЕМИ

КП “Адміністративно-технічне управління” торік започаткувало загальноміський реєстр вивісок, до якого внесено понад 1500 проектів. Щоб зареєструвати проект вивіски, потрібно звернутись до цього управління з копією свідоцтва про реєстрацію, проектом вивіски, документом, що підтверджує право користування приміщенням, та копією дозволу на торгівлю. 

“За минулий рік ми здійснили масштабну роботу у сфері впорядкування вивісок, завдяки чому бачимо, наскільки змінились і змінюються вивіски у Львові. На зміну великим, громіздким конструкціям приходять естетичні об’ємні літери, які мають гарніший вигляд і прикрашають фасад”, – каже Інна Свистун.
Лише погоджений проект є підставою для встановлення вивіски на фасадах будинків у Львові. Як стверджує Інна Свистун, щомісяця на розгляд робочої групи надходить орієнтовно 150 проектів вивісок. Торік комісія розглянула понад 2000 проектів цих конструкцій, з яких відхилила майже половину. 
За словами члена робочої групи Богдана Салія, представника депутатської комісії архітектури, містобудування і охорони історичного середовища міськради, більшість вивісок усе-таки погоджують, але після доопрацювання. Зазвичай на погодження проекту доводиться чекати довше, ніж передбачені законом десять днів, каже депутат. Тому чиновники планують запровадити систему електронного сервісу, яка має пришвидшити процес погодження вивісок, що наразі триває близько
2,5-3 тижні.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8048 / 1.54MB / SQL:{query_count}