У місті запрацює штаб Євро-2012

Цієї п’ятниці, 24 лютого, у Львові відбудеться перше засідання штабу до Євро-2012.

Цієї п’ятниці, 24 лютого, у Львові відбудеться перше засідання штабу до Євро-2012.

Про це 20 лютого повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.
“Ще багато необхідно зробити в плані організації. Такого великомасштабного досвіду Львів не мав. Тому вже у п’ятницю ми зробимо перше засідання штабу. І чим ближче до Євро-2012 – штаб буде регулярно збиратися. Під час Євро – щодня”, – сказав Андрій Садовий.
У штаб входять усі основні підрозділи міста. “Адже ми очікуємо дуже багато туристів і з України, і з сусідніх країн, і з країн, збірні яких гратимуть у Львові. Ми будемо робити все можливе, щоб провести цей місяць максимально злагоджено. Щоб у всіх, хто приїде до Львова, було бажання знову і знову сюди приїжджати”, – зазначив міський голова.
На запитання, яке питання розглядатимуть на першому засіданні штабу, мер сказав: “Загальна організація процесу. Коли до Львов приїжджає 100 і більше тисяч людей в один день – їх треба розселити, нагодувати, вони повинні якісно користуватися транспортом, і багато інших питань. І вони повинні поїхати зі Львова з хорошим настроєм. Це головне. Це від всіх нас залежить – від львів’ян, які мають радо зустріти, прийняти, радо підказати”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7993 / 1.52MB / SQL:{query_count}