Львівські новини: телеграф

Львів із бюджетом розвитку

Сесія Львівської міської ради затвердила бюджет розвитку міста. Дохідна та видаткова частини затверджені на суму по 411 млн грн. Щодо дохідної частини, то затверджено надходження від єдиного податку – 62,2 млн грн, кошти від продажу майна – 52 млн грн, від продажу землі – 79,2 млн грн. Ще 97,4 млн грн –  додаткові місцеві запозичення, а також позика на придбання автобусів до Євро-2012 на суму 100 млн грн. У видатковій частині затверджено 92 млн грн на повернення коштів за облігації серії А і В, видатки на погашення кредиторської заборгованості, яка утворилася на 1 січня 2011 року на суму 15 млн грн, видатки на погашення кредиторської заборгованості на 1 січня 2012 року – 5 млн грн, видатки для оплати виконаних робіт у 2010 році на суму 25 млн грн.

У центр повернуться евакуатори 

Відповідне рішення вже ухвалили депутати міської ради. Примусово переміщуватимуть машини, які власники залишають на трамвайних рейках, або авто, які припарковані так, що не можна прибрати сніг. Відсовувати їх буде управління муніципальної дружини та ЛКП “Львівелектротранс”.

“Золоті” ремонти

Кабмін на реконструкцію аеро­порту “Львів” додав удвічі більше грошей:  на 566 млн 500 гривень до 1 млрд 58 млн 850 гривень у 2012 році, пише “Український тиждень”.  Кабінет Міністрів має намір завершити реконструкцію міжнародного аеропорту “Львів” до квітня 2012 року.

Нова ціна на землю

У Львові  міські депутати встановили пільгу при сплаті оренди за землю і земельного податку. Відповідно до документа, платники орендної плати за землю та земельного податку здійснюють сплату орендної плати та земельного податку у 2012 році на підставі чинної грошової оцінки земель, затвердженої у 2009 році, але передбачена пільга: 70% від суми нарахованих платежів, які відраховують до міського бюджету. 

Буде центр інновацій

Депутати Львівської міської ради погодили участь Львівської міської ради в асоціації “Львівський центр інновацій”. Ухвала передбачає, що міська рада візьме участь в асоціації спільно з венчурною інвестиційною компанією “Техінвест” і ІТ-компанією “Eleks Software”. Крім того, ухвала визначала комунальну установу Інститут міста учасником асоціації від імені міської ради. 

Росіяни вподобали курорти Львівщини 

Найбільш популярними курорти Львівщини є в туристів з Росії, повідомляє прес-служба ЛОДА. Так, минулого року на курортах області відпочила 22 661 особа з РФ. Крім того, курорти прийняли 4764 відпочивальників із Молдови, 3408 осіб із Азербайджану  та майже три тисячі з Білорусі. З Польщі приїхали 1227 осіб, Німеччини – 1064 особи, Ізраїлю – 340. За даними начальника Головного управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій Львівської ОДА Наталії Гамкало, на курортах області функціонує 101 санаторій та заклад відпочинку тривалого перебування. За кількістю санаторно-курортних закладів (санаторіїв та пансіонатів з лікуванням) Львівщина посідає друге місце в Україні.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8375 / 1.55MB / SQL:{query_count}